Pokemon GO hilesi çıktı

banner186

Pokemon GO hilesi çıktı. Pokemon GO hileleri var mı? Pokemon GO hilesi nasıl yapılır? Pokemon GO oyununda Pikachu yakalama. Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO nasıl yüklenir? Pokemon GO indir yükle. Android Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, Gal

Pokemon GO hilesi çıktı

banner192
Pokemon GO hilesi çıktı. Pokemon GO hileleri var mı? Pokemon GO hilesi nasıl yapılır? Pokemon GO oyununda Pikachu yakalama. Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO nasıl yüklenir? Pokemon GO indir yükle. Android Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, Sony Xperia, LG ve iOS iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, Pokemon GO indir. Şuan dünyada en çok konuşulan oyunlar arasında yerini alan Pokemon Go oyununun hilesi ortaya çıktı. Bu hileyi ve öz olarak sizlerle paylaşmak istedik. Bu hile aslında oyunda yer alan bir özellik. Tabi oyun yeni çıktığından bazı kullanıcılar oyunun detaylarını bilmiyor olabilir.

Pokemon GO hilesi

Pokemon GO hilesi nasıl yapılır?

Pokemon GO hilesi nasıl yapılır?

Pokemon GO oyununa başladığınızda önemli üç tane Pokemon' un sahibi oluyorsunuz. Bu Pokemonlar Squirtle, Charmander ve Bulbasaur. Oyunu oynayan kullanıcıların çoğu ilk gördüğü Pokemonu yakalıyor. Ama biraz Pokemon' u beklense diğerleri de gelecektir. Verilen 3 Pokemonla oyuna başlamayınız. İlk önce 10 veya 15 dk gezinerek karşımıza çıkacak Pikachu yani elektrikli kedi, eğer Pikachu ile başlanırsa bazı farklılıklarla karşılaşabilirsiniz. Pikachu yakalanırsa oyun artık daha kolay bir hale gelecektir. Bunun için etrafta dolaşıp gelmesini beklemeniz yeterli olacak. Eğer Pikach' yu yakalarsanız oyunda ipler sizin elinizde olacak. Bunu yaptığınızda olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz. Oyunla ilgili ve teknoloji sorunları ile ilgili önerdiğimizde destek hattını arayarak yardım talep edebilirsiniz. Pokemon GO şuan için resmi olarak bazı ülkelerde indirmeye açıldı. Ama internette düşen indirme dosyası ile Android ve iOS iPhone cihazlarda tüm ülkelerde kullanıma başlandı. Tabi iOS cihazlar için bölge değiştirmenizi öneririz. Bununla ilgili detaylara aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Pokemon GO oyununu indirmek için Pokemon GO oyunu indirme adresi haberimizi inceleyebilirsiniz. Pokemon GO nedir Pokemon GO nasıl oynanır Pokemon GO nasıl indirilir haberimizi de incelemenizi öneririz.

Pokemon GO hilesi hakkında detaylar geldikçe paylaşılacak....

Pokemon GO hilesi nasıl yapılır Android iPhone
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Destek Hattı - 2 yıl önce
Oyunda GPS uygulaması kullanarak sahte bir konum belirleyebilirsiniz. Uygulamanın adı Fake GPS location şuan için sadece Android cihazlar için geçerli bir uygulamadır.

Sahte konum uygulaması ile konumunuzu değiştirip çatlamaya bırakacağınız yumurtaların daha hızlı çatlamasını sağlayabilirsiniz. Tabi bu yöntemi kullandığınız tespit edilirse oyundan tamamen atılabilirsiniz.
Misafir Avatar
mert - 2 yıl önce
artık kullanılamıyor o tarz programlar. konumunu belirlemiyor
Avatar
herio - 2 yıl önce
pikachu yu yakalamayı başardım.
Misafir Avatar
Destek Hattı - 2 yıl önce
Gözünüz aydın Ahmet Bey :)
Avatar
asadasdasd - 2 yıl önce
İyide pikachu kedi değil hamster hemde haberi aşırı geciktirdiniz.
Avatar
Metehan - 2 yıl önce
Ben yaklaşık 30 dakika dolaştım ama bana pikachu yerine surekli aynıları çıktı bende bulbasar ı aldım şimdide dolaşıyorum hiç pokemon çıkmıyor.
Avatar
Eren - 2 yıl önce
Tavşan deil miydi
Avatar
Andronova - 2 yıl önce
Pokemon GO sınırsız incense topu hilesi: Pokemon GO oyunu açıkken cep telefonun tarih ve saat ayarlarını oynayarak yapabilirsiniz. Telefondan Ayarlar / Saat ve Tarih. Saat geri alma hilesi Android ve iPhone iOS telefonlarda şuan için geçerli.
Avatar
- 2 yıl önce
Pokemon Go hilesi için bot: Bot’ u denerken GPS’ ı kapatınız. Yoksa ban yedim demeyiniz. Pokemon Go bot indirme adresi mega.nz/#!ycxkCTJT!b–fvtq-QTwgbrH9byFriwqx14epIu3RKcUgGOuz4jI

Not: Tabi bu çıkan botlar ve bazı hile yöntemleri daha sonra işe yaramayabiliyor.
Avatar
- 2 yıl önce
Pokemon Go bilgisayardan oynama Pokemon GO Nox hilesi: youtube.com/watch?v=ut43afByBPw
Avatar
Ertuğrul - 2 yıl önce
Paylaştığınız link şifre istemekte.
Misafir Avatar
- 2 yıl önce @Ertuğrul
Pokemon GO bot hilesi indir: mega.nz/#!6RJXFIhI!7wNSu8M1ywX3SoJZcrm7yWVNsMiCLpEz5xGAEDEHho8
Pokemon GO Nox programı indir : en.bignox.com/#p3
Avatar
sam - 2 yıl önce
Ben de sincap diye biliyorum
Avatar
Samet - 2 yıl önce
Ben pikachuyu aldım ne gibi kolaylaşıyor oyun anlamadım, arkadaşlarımda oynuyor pikachuları yok ama ayniyız ??
Avatar
selim - 2 yıl önce
Toplu taşıma ve araba muhteşem oluyor evet.
Avatar
ahmet - 2 yıl önce
samet arkadaşım arabayla daha kısa oluyor veya toplu taşımayla gez birdaha mutlaka ıkacaktır bana çıktı
Avatar
elektrikli fare pokemono pikachu - 2 yıl önce
fare elektrikli
Avatar
Ben - 2 yıl önce
Bende pikaçu yu at olarak biliyordum bu ne be
Avatar
Samet - 2 yıl önce
Ben pikachuyu aldım ne gibi kolaylaşıyor oyun anlamadım, arkadaşlarımda oynuyor pikachuları yok ama ayniyız ??