Pokemon GO indir Android APK

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Pokemon GO oyunu çok tercih edilenlerden biti olmaya devam ediyor. Samsung Galaxy Edge, Note, HTC, LG, Xperia modelleri için APK indirme adresi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO nasıl yüklenir? Pokemon GO oyununu destekleyen ülkeler.

Pokemon GO oyunu çılgınlığı hızla devam ediyor. Oyun severler Pokemon yakalamak ne sokak bıraktı ne cadde. Hatta evleri bahçelerine kadar girenler oldu. Bazıları camilere kadar girdi. Bu yüzden Diyanet oyun hakkında eleştiri açıklaması yapmıştı.

Pokemon GO oyununda yapılan şey müze, tarihi yapıtlar, anıtlar ve şaşıracağınız pek çok yerde bulunan Pokemonları bulup topunuz ile ve yardımcı malzemelerle onları yakalama. Oyunda verilen bir harita ile ilerleyerek Pokemon arayışına çıkıyorsunuz. Pokemon GO’ da seviye atladıkça hem daha güçlü oluyorsunuz hemde oyun daha hareketli oluyor.

Pokemon GO oyunu için sistem gereksinimleri: Android 4.4 ve üstü işletim sistemi ve öneri 2GB RAM. Tabi sorunsuz oynamak istiyorsanız. Pokemon GO bazı tabletlerde uyumsuz çalışabilmekte. Bunun dışında Atom işlemciye sahip Android cihazlarda da sorun oluşturabilmektedir.

Pokemon GO indir Android

Pokemon GO indir Android APK

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon GO indir nasıl yüklenir

Pokemon GO indir nasıl indirilir

Pokemon GO nasıl yüklenir?

Pokemon GO şimdilik Türkiye dahil çoğu cihaz mağaza uygulamalarında yer almıyor. Kısıtlı ülke desteği bulunmaktadır. Pokemon GO oyunu Android resmi mağazası Google Play Store’ den bu play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo adresten indirebilirsiniz. Tabi bu adres şuan için Türkiye desteği yer almıyor. Ama oyununu ücretsiz hemen indirmek istiyorsanız, indirme adresine Pokemon GO indir haberimizden ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Pokemon GO oyunu çıktığından beri çoğu oyun sever Pokemon GO hilesi var mı diye araştırma yapmaya başladı. Pokemon GO hileleri için Pokemon GO hilesi haberimizi inceleyebilirsiniz. Eğer Pokemon GO oyununu oynarken veya açmaya çalışırken hata alıyorsanız bu haberimiz Pokemon GO çalışmıyor açmıyor yazısını incelemenizi öneririm.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:54

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak