Pokemon GO indirme ve oynama yüzdesi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Pokemon GO indirme ve oynanma yüzdesi yayınlandı. Pokemon GO en çok hangi yaş grubu oynuyor ve nasıl oynanır detaylar ile karşınızdayız…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Pokemon GO oyunu için yapılan araştırmalara göre oyunu en çok oynayan kadınlar. Araştırmalarda kadın ve erkek yaş gruplarının yüzdesi de aktarıldı. Hangi yaş grubu daha çok oynuyor detayları yazımızda…

Pokemon GO oyunu çıktığı günden beri bir çılgınlık devam ediyor.  Oyun üreticisi Niantic, oyun için sürekli güncelleme yapıyor. Oyunda görülen sorunlar için alınan şikayetlere göre anında aksiyon alınıyor. Tabi üreticinin en büyük sorunu Pokemon GO hilesi. Bazı oyuncuların yaptığı hileler diğer kullanıcıların canını sıkıyor. Niantic’ de oyun popülerliğinin düşmemesi için sürekli yeni hamleler yapıyor. Pokemon GO hilesi oyun üreticisini rahatsız etti haberde de yerini aldı.

Pokemon GO indirme yüzdesi

Pokemon GO indirme ve oynama yüzdesi

Üretici oyunun gündemden düşmemesi için büyük çalışmalar yapıyor. Eeee malum iyi para kaldırdılar :). Ama şuan için bu pek mümkün değil.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Pokemon GO oyununu en çok kadınlar tercih ediyor. Oyunda yer alan kullanıcı sayısının %63′ ünü kadınlar oluşturuyor. Kalanın %37′ i erkekler oluşturuyor. Oyuncuların yaş oranlarına göre yüzdeliği, %22′ si 13 ile 17 yaş arası, %46′ si 18 ile 29, %25′ i 30 ile 50 yaş arsası ve %6′ si ise 50 yaş ve üstünü oluşturuyor. En çok Pokemon GO oyununu oynayan yaş grubunun tercih nedeni, oyuncuların oyunun çizgi filmi ile büyümesi olarak görülmekte.

Pokemon GO oyunu için yapılan harcamalar: Oyuncuların 50K ile 100K harcama yaptıkları ortaya çıktı. %34′ ü 100k ve %45′ i 50K gibi rakamlar açıklandı. Pokemon GO indirmek için Pokemon GO indir haberimize ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO indir android apk

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir