Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun oldu

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Pokemon GO Apple’ de en çok oynan oyun oldu. Pokemon GO oyunu Apple Store’ de büyük rekor kırdı. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Apple yaptığı açıklamada şuan en çok indirilen oyun Pokemon GO, App Store mağazasında şuan için belirli ülkelerde indirmeye açıldı. Oyun ilk çıktığında üç ülkede indirmeye açılmıştı. Şuan ise artı 25 ülke eklendi. Bakalım Türkiye mağazasına ne zaman eklenecek. Tabi bununda çözümü App Store bölge değişiminde. Detaylara iPhone App Store bölge değiştirme nasıl yapılır haberimizden ulaşabilirsiniz. Pokemon Go oyunu indirmek için Pokemon GO oyunu Android iPhone indir haberimizi inceleyebilirsiniz. Pokemon oyunu için önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.  

Pokemon GO iPhone en çok indirilen oyun

Pokemon GO, dünya genelinde en çok indirilen oyunlar arasında yerini aldı. Apple’ de yaptığı açıklamada, oyunun ilk haftasında App Store mağazasında en çok indirilen oyun oldu. Apple, Pokemon GO rekor kırarak büyük bir başarı elde etti. Pokemon GO oyunu ücretsiz indirilirken bir habere göre Apple, geliştiricilere 50 milyar dolar ödediği belirtilmekte. Dile kolay 50 milyar dolar.

Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun oldu
Pokemon GO iPhone’ de en çok indirilen oyun oldu
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir