Pokemon GO nedir nasıl oynanır nasıl indirilir?

Pokemon GO nedir nasıl oynanır? Pokemon nasıl yakalanır? Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO nasıl yüklenir? Android iPhone telefona nasıl yüklenir? Pokemon GO nasıl kullanılır? Pokemon GO iPhone App Store bölge değiştirme nasıl yapılır? iPhone 4s, iPh

Pokemon GO nedir nasıl oynanır nasıl indirilir?
müşteri hizmetleri
Pokemon GO nedir nasıl oynanır? Pokemon nasıl yakalanır? Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO nasıl yüklenir? Android iPhone telefona nasıl yüklenir? Pokemon GO nasıl kullanılır? Pokemon GO iPhone App Store bölge değiştirme nasıl yapılır? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, Sony Xperia, LG Pokemon GO nedir? Pokemon GO nedir? AR yani Arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerine inşa edilmiş Pokemon GO; karakter oluşturup gerçek harita kullanarak Pokemon avlamaya çıkmak için yapılan bir oyun. Pokemon yakalamadan önce Pokeball toplanıyor. Sonrasında Pokemon avına çıkılıyor. Oyunu yüklediyseniz, yolda yürüdüğünüzde karşınıza herhangi bir Pokemon çıkabilir. Tabi suyunu çıkaran kullanıcılarda olabiliyor. Diyanet Pokemon GO yasaklansın haberimizden detaylara bakabilirsiniz.

Pokemon GO nedir nasıl oynanır?

Pokemon GO oyununda, GYM bölgelerini ele geçirmeye çalışarak GYM lideri olmaya çalışıyorsunuz. Ele geçirilen GYM bölgelerinin başına geçmesi gereken Pokemon’ları koyuyorsunuz. Aksi durumda bir başkası ele geçirdiğiniz bölgeyi alabilir.

Pokemon nasıl yakalanır?

Pokemon GO oyununda, Pokemon yakalamanız için, sokaklarda, caddelerde ve her hangi bir açık alanda aramanız gerekebiliyor. Pokemon aramasını oyun ekranın sağ alt köşesinde yer alan Nearby List listesinde, Pokemon ayak izi sayısı hedef alınarak yakınlık ve uzaklık baz alınarak izleniyor. Eğer ayak izine rastlamadıysanız o zaman Pokemon yakınınızda demektir. Pokemon yakalamak: Poke Topunu tespit ettiğiniz Pokemon' un bulunduğu yere atmanız gerekiyor. Tabi isabetli şekilde atılması gerekiyor. Her hangi bir GYM bölgesini ele geçirirseniz, artık o bölge sizin takım renginiz oluyor.

Pokemon GO nasıl indirilir?

Pokemon GO şuan için bazı ülkelerde indirmeye açıldı. Tabi Türkiye içerisinde yer almıyor. Ama internette Pokemon GO APK dosyası yer almaktadır. Detaylara Pokemon GO oyunu indirme adresi haberimizden ulaşabilirsiniz. Oyun detaylarına Pokemon GO Android iPhone indir haberimizden inceleyebilirsiniz.

Pokemon GO iPhone App Store bölge değiştirme nasıl yapılır?

iOS iPhone cihazlardan Pokemon GO oynayabilmeniz için App Store bölge değişikliği yapılması gerekiyor. Aşağıdaki adımları yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Pokemon GO Apple Kimliği bölge değişikliği: Ayarlar / iTunes ve App Store / Apple Kimliği bölümüne dokununuz. Apple Kimliği göstere dokunun. Ülke / Bölge' de yer alan “Ülke / Bölgeyi Değiştir” dokunun. Pokemon GO nedir nasıl oynanır?

Pokemon GO nedir

Pokemon GO nasıl kullanılır

App Store Bölge Değiştirme

pokemon go indir

pokemon go nasıl oynanır

pokemon go nasıl indirilir

Pokemon GO nedir nasıl oynanır nasıl indirilir?

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR