Pokemon Go oyunu için yeni güncelleme

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Pokemon Go oyunu için yeni güncelleme geliyor. Aralık 2016' da gelecek yeni sürüm, 2017 yılı için yeni başarılara imza atması bekleniyor. Bebek Pokemon' lar, Player vs Player…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon Go oyunu ilk çıktığında dünya’ da en popüler oyunlardan biridi. Şuan ise eskisi kadar popüleriği devam etmiyor. Bu durum için Niantic Games, yeni bir güncelleme çıkarmayı planlıyor. Pokemon Go oyunu için 2 jenerasyon Pokemon’ lar geliyor.

Oyundan sıkılanlar ve bırakanlar için oyun üreticisi büyük bir güncelleme yapacağını açıkladı. Pokemon Go yeni güncellemesi ile takas sistemi, yeni çıkacak Pokemon’ lar, yeni içerikler, oyuncuya karşı oyuncu modu (Player vs Player), yeni cep canavarları, geliştirilmiş Pokedex, bebek Pokemon’ lar ve dahası…

Pokemon Go yeni güncelleme

Yeni güncelleme, anlamsız yapay zeka savaşlarına yeni bir boyut kazandırması bekleniyor. Pokemon Go oyununun yeni sürümü Aralık ayında çıkması bekleniyor. Pokemon Go oyunu için yeni güncelleme yakında geliyor. Oyun son zamanlarında inişli çıkışlı günleri oluyor. Bakalım oyunun popülerliği ne zamana kadar devam edecek?

Pokemon Go oyunu için yeni güncelleme


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:36

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak