Pokemon GO oyunu yeni güncellemesi geliyor

blank

Pokemon GO oyunun yeni güncellemesi yayınlandı. Pokemon GO oyununa gelen yenilikler nelerdir? Pokemon GO son serisi. Android iPhone güncelleme başladı.

teknik destek

Pokemon GO oyunu son dönemde ençok oynan mobil oyunlardan biridir. Pokemon GO oyunu içeriği ve konsept yapısı gereği diğer oyunlardan çok farklıdır. Bundan dolayı her adımı her güncellemesi dikkatle takip edilmektedir. İşte üretici firmasının yaz ayarlarının yaklaşaması ile birlik yeni bir güncelleme yayınlayacağı ve bu güncellemede oyunun genel yapısında bir değişiklik oluşturmamakla birlikte gelecekte yapılmak istenilen yenilklere alt yapı olacağı duyuruldu.

Pokemon GO yeni güncelleme

Bu güncellemenin ardından firmanın geniş çaplı büyük bir güncellemesi ise beklenilmketedir. Bu güncellemenin tarihi ise henüz üretici firma tarafından açıklanmadı.

Pokemon GO oyunu yeni güncellemesi geliyor

Pokemon GO oyununun bu güncellemesi Android ve iOS işeltim sistemleri için yayınlanacaktır. Peki bu yeni güncelleme ile ne gibi yenilikler Pokemon GO oyununda yer alacaktır. İşte yenilikler;

  • İlk olarak bu güncelleme android işletim sistemleri için  0.59.1 sürüm olarak ios işletim sistemlerinde ise 1.29.1 sürüm numaraları ile yayınlandı.
  • Bu oyunu kullananlar First PokéStop of the Day meydan okumasını tamalayarak görevlerini yaparlarsa rastgele bir evrim eşyası oyun içerisinden artık seçilebilecektir.
  • Bu oyun içerisinde oluşan bazı metinsel yalnışlıklar yine bu güncelleme ile giderilmiş oldu.
  • Bu güncelleme ile bu oyun içerisine bir çok farklı pokemon figürleride eklenecektir.
  • Ayrıca yepyeni bir özellik pokemon go oyununa geliyor. Takas sistemi. Peki bu takas sistemi nedir. Takas sistemi adından da anlaşılacağı üzere pokemonları değiştirme imkanı kullanıcılara vermektedir. Fakat bu değişim online olarak değil sadece yakınınızda bulunan kişiler ile yapabilme imkanı sizlere vermektedir.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:32

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!