Pokemon Go Plus ve Buddy Pokemon özellikleri güncellemesi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Pokemon Go oyunu için yeni bir güncelleme yayınlandı. Pokemon Go Plus ve Buddy Pokemon özellikleri güncellemesi ve yenilikler getirildi. Rootlu telefonda engelleme.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon Go‘ ya yeni bir güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile artık Pokemon Go oyunu daha iyi bir hale dönüştü. Pokemon Go için çıkan bazı hilelerde engellendi.

Pokemon Go oyunu dünya genelinde en çok indirilen oyun unvanına sahip. Şimdi de yeni güncelleme ile tekrar gündemde yerini aldı.

Pokemon Go oyun üreticisi Niantic Games, yaptığı açıklama ile Pokemon Go Plus ve Buddy Pokemon özelliklerini oyuna eklediklerini duyurdu.

Oyuna eklenen yeni özelliklerde aynı zamanda Buddy özelliğide yer alıyor. Oyun severler herhangi bir Pokemon’ la yakın dost olmayı seçebilecekler.

Yakın dost seçimi ile eğitici, dostları ile gezindikçe candy kazanabilecekler. Yani kazandıran bir dostluk olacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon Go Plus ve Buddy Pokemon özellikleri için güncelleme

Pokemon Go Plus ve Buddy Pokemon özellikleri güncellemesi ve çözülen sorunlar

Pokemon Go Plus desteği eklendi. Küçük Pokemon’ ları seçme ekranı kullanışlı hale geldi. Bir animasyon olmaksızın kırılan yumurtalarda görülen hata çözüldü.

Oyunda internet bağlantısı kopmaları giderildi. Genel performans iyileştirilmeleri yapıldı. Root yapılan cihazlar için yasaklama getirildi. 

35 Dolar karşılığı ile giyilebilir cihazlar ve Google Maps desteğine sahip olma. Bu alımla her zaman oyunda bağlantıda kalma sağlandı. Tespit edilmiş genel tüm sorunlar çözüldü.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:37

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak