Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman

banner186

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman yayınlanacak. Pokemon Go oyunu nasıl indirilir? Pokemon Go nasıl yüklenir? Pokemon Go indir Android iPhone.

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman
Müşteri Hizmetleri 28 Ağustos 2016 Pazar 17:58

banner192

Pokemon Go oyunu Türkiye' de resmi olarak henüz yayınlanmadı. Pokemon Go oyununu Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 S7 Edge, Note, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Grand, Asus Zenfone, Android One 4G, HTC, Discovery, LG, Sony Xperia ve iPhone 4s 5 5s 6s Plus cep telefonlarda indir yükle dene...  


Pokemon Go (APK) indir Android / iOS iPhone


Pokemon Go ilk yayınlandığında 2-3 ülke' nin resmi Android / iOS iPhone mağazalarında yerini almıştı. Zamanla aşağıdaki ülkelerde yerini aldı. Ama hala çok sayıda ülkede yayınlanmadı. Türkiye bu ülkeler arasında yerini alıyor. Pokemon Go oyun üreticisi, anlaşılan başa çıkamayacağını düşünerek yavaş yavaş ilerliyor. Artık oyun resmi olarak geldiğinde belkide pek bir şey ifade etmeyecek. Oyunun bu aralar çok adı anılmıyor. 
 

Pokemon Go (APK) indir ülkeler

Pokemon Go resmi olarak yayınlanan ülkeler: Latin Amerika, Avustralya / Yeni Zellanda, Belçika, Kanada, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Portekiz, Rusya, İngiltere ve ABD


Pokemon Go APK Android cihazlar için indirme adresi buradan apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-35-0-release/pokemon-go-0-35-0-android-apk-download/download ve iOS iPhone cihazlar içinde Pokemon Go nasıl oynanır haberini incelemenizi öneririm. Pokemon Go ve hemen hemen tüm oyunlar için yukarıda önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.
 

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman yayınlanacak

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman yayınlanacak

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×