Polosmart FS52 Sound Pro Mini BİM fiyatı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Bu Cuma Polosmart FS52 Sound Pro Mini kablosuz kulaklık fiyatı BİM' de uygun satışa çıkacak. En azından şu an için daha ucuz satan bir yerle karşılaşmadık.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Ekonomi üzerinde Covid’ in büyük bir etkisi olduğu gibi dış ilişkilerde son yıllarda sıkıntılı ilerlemekte. Buna bağlı döviz hareketleri bir çok sektörü olumsuz etkiledi. Çoğu teknolojik ürünlerin fiyatları yükseldi ama düşük fiyatta satışı olanlarda karşımıza çıkabiliyor. Bunlardan biri BİM mazağalarında satışı çıkacak olan Polosmart kablosuz kulaklık fiyatı oldu.

Bir çok tüketicinin söylemi genelde görünüşü ve ses kalitesi iyi olsun tabi fiyat aralığı da uygun olsun oluyor. Kaliteli ama ucuz kablosuz kulaklık söylemi çoğunlukla pazarlama stratejisi gibi duruyor. Böyle bir şeyle genelde yeni çıkmış bir markada karşılaşırız. Marka bilinirliği adı aldında reklam amaçlı uygun fiyatlarla bazı ürünler satışa çıkabiliyor.

  • Hafif ve fiyata göre şık tasarım
  • Aramalar ve müzik dinleme için kontrol özelliği
  • Bekleme 100 saate kadar ve kullanım süresinin 3 saat olduğunu söyleyelim. Artı kutusu ile kullanımda 10 saate kadar kullanım imkanı veriyor (Orta yoğun kullanıcıların işini görebilir)
  • Müzik dinlerken yoğun bas ve standart bir stereo sesle karşılaşacaksınız. Tınılar kristal kalitesi sunuyor ve x-bass teknolojiden yararlanılmış
  • Uzaklık mesafesinin açık alan içerisinde 10 ve kapalı alanlarda 5-7 mt kadar diyebiliriz
  • Bluetooth 5.0, şarj kutusunda batarya 200 mAh ve kulaklık kısmında ise 25 mAh yer alıyor

Polosmart FS52 Sound Pro Mini BİM fiyatı

Satın alınır mı diye araştıranların öncelikle kullanıcıların yorumlarını okumalarını öneriyoruz. Lakin bu paralarla alabileceğini en iyi kulaklıklar arasında yer alan bir ürün olduğunu söyleyelim. En azından daha iyisini alana kadar sizin için en iyisi bu olacaktır. 🙂


Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 15:45

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir