Popüler aa Oyunu Hilesi Nasıl Yapılır? [AA Hile/Level Geçme/APK indir]

Popüler aa Oyunu Hilesi Nasıl Yapılır? [AA Hile/Level Geçme/APK indir]
müşteri hizmetleri

Akıllı telefonların gelmesiyle birlikte hayatımızdan çıkan, tam da oh be kurtulduk dediğimiz Nokia'nın meşhur "yılan" oyunundan sonra, artık nazik ekranlara sahip akıllı telefonları yerden yere vurmamıza sebep olan farklı oyunlar hayatımıza girdi. Bunlardan biri de son zamanların en popüler oyunu olan aa oyunu. İsmi kadar basit bir mantığa sahip aa oyunu, basit gibi gözükse de, oynayanların kafayı yemelerine sebep oluyor. Sizler için bir çok zor bölüme (level) sahip aa oyunu için, geçemediğiniz bölümleri geçmenizi sağlayacak aa oyun hilesi nasıl yapılır bu yazımızda anlatacağız.

aa Hilesi İçin Gerekenler:

1. aa oyunu yüklü olan Rootlu bir telefon. 2. Herhangi bir dosya yöneticisi. (Not: Eğer telefonunuzda dosya yöneticisi yüklü değilse, Root Explorer veya ES Dosya Yöneticisi'ni tavsiye ederiz.) 3. aa oyununda en az 3 bölümü bitirmiş olmanız gereklidir.

aa Hilesi Yapma Yöntemi:

1. Dosya yöneticisini açıp Sistem klasörlerinde bulunan /Data/data/com.aa.generaladaptiveapps/shared_prefs/ klasörünü açın. 2. Bu klasörde bulunan “com.generaladptiveapps_preferences.xml” dosyasını herhangi bir Metin düzenleyici / Text editör ile açın. 3. Burada yer alan kaçıncı bölüm istiyorsanız alanına istediğiniz bölüm numarasını yazın ve dosyayı kaydedin. 4. Bu işlem bittikten sonra oyunu açın ve oraya girdiğimiz bölüm ile oyuna devam edin. Google Play Store'da yer alan aa oyununu buradan indirip bu işlemlerle aa oyunu için hile yapabilirsiniz. Ayrıca bölümü değiştirmeden önce oyunu tamamen kapattığınızdan emin olun.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ekrem
Ekrem - 4 yıl Önce

Çok güzel bir oyun

Ünal
Ünal - 6 yıl Önce

Dediğinizi yapıyorum ama olmuyor, 90 da idim yaptım işlemleri 1. Lvl den aldı beni, yardım edin!

talha
talha - 6 yıl Önce

data ya giriyorum içi boş

muhammet
muhammet - 6 yıl Önce

Es dosya yöneticisinde root buldum ama bu uygulama telefonunuzda gerceklestirilemiyor diyor nası olacak

Aleyna
Aleyna - 6 yıl Önce

Es dosya yöneticisi indirdim ama ne /Data/data/.com.aa.generaladaptiveapps/shared_prefs ne de diğer klasörleri bulamıyorum

Gereksiz
Gereksiz - 6 yıl Önce

Hile yapınca ne anlamı kalıyor saçma 106. Bölüme geldim takıldım bu bölümü nasıl geçtiniz hilesiz onu söyleyin yeter

kadir
kadir - 6 yıl Önce

Arkadaslar herhangi bisi indieden oyum ici bugla lvl altaya bilersiniz anlatmaya caliscam ama ogrendikden snra oyundan skilabilirsiniz benden demesi
1.sol ustde choose level e basip replay level diyip 1 diyoruz okeyleyip starta basiyoruz ve 1.leveli bitiriyoruz
2.burasi onemli cloose level le beraber play tusuna basip oyunu calistiriyoruz ayni anda basin ama oyun acildiginda bi menu daha gelcek ordan play current level e basip 2. Bolumude gecin ama yanmayin yanarsaniz bastan baslamak zorunda kalirsiniz 2. Level i gecdikden snra leveliniz 84 se 85 olcak androit telefonda oluyor ios da denemedim hadi kolay gelsin
EMEGE SAYGII...

bozkurt4242
bozkurt4242 - 6 yıl Önce

Rootsuz olanı yokmu :(

bozkurt266
bozkurt266 - 6 yıl Önce

Olmuyor diyen arkadaşlar. . Google play oyunlardan çıkış yapin ondan sonra deneyin

tolga
tolga - 6 yıl Önce

Aa ilesi buliyom

mert
mert - 6 yıl Önce

benimde indirmiyor

irem
irem - 6 yıl Önce

Ya o söylediğiniz herseyi yaptım olmuyo dosya bulunamıyorrr

mevlüt
mevlüt - 6 yıl Önce

benim telefonumda /Data/data/com.aa.generaladaptiveapps/shared_prefs/ bu klasör ne kadar ardıysam yok bulmadım lütfen yardım edin yada farklı bir klasör ismi olarak mı geçiyor.

gundar
gundar - 6 yıl Önce

Telefonum rootlu root explorer ile denedim olmadı. 28. seviyedeyim. Dosyayı değiştiriyorum ama tekrar eski haline dönüyor.

Ömer Topal
Ömer Topal - 6 yıl Önce

Telefon rootlu değilsr nasil olacak bir oyun için telefonu rotlayip garanti dışımı bırakalım