Popüler aa Oyunu Hilesi Nasıl Yapılır? [AA Hile/Level Geçme/APK indir]

media 13419

Akıllı telefonların gelmesiyle birlikte hayatımızdan çıkan, tam da oh be kurtulduk dediğimiz Nokia’nın meşhur “yılan” oyunundan sonra, artık nazik ekranlara sahip akıllı telefonları yerden yere vurmamıza sebep olan farklı oyunlar hayatımıza girdi.

teknik destek

Bunlardan biri de son zamanların en popüler oyunu olan aa oyunu. İsmi kadar basit bir mantığa sahip aa oyunu, basit gibi gözükse de, oynayanların kafayı yemelerine sebep oluyor.

Sizler için bir çok zor bölüme (level) sahip aa oyunu için, geçemediğiniz bölümleri geçmenizi sağlayacak aa oyun hilesi nasıl yapılır bu yazımızda anlatacağız.

aa Hilesi İçin Gerekenler:

1. aa oyunu yüklü olan Rootlu bir telefon.
2. Herhangi bir dosya yöneticisi. (Not: Eğer telefonunuzda dosya yöneticisi yüklü değilse, Root Explorer veya ES Dosya Yöneticisi’ni tavsiye ederiz.)
3. aa oyununda en az 3 bölümü bitirmiş olmanız gereklidir.

aa Hilesi Yapma Yöntemi:

1. Dosya yöneticisini açıp Sistem klasörlerinde bulunan /Data/data/com.aa.generaladaptiveapps/shared_prefs/ klasörünü açın.
2. Bu klasörde bulunan “com.generaladptiveapps_preferences.xml” dosyasını herhangi bir Metin düzenleyici / Text editör ile açın.
3. Burada yer alan kaçıncı bölüm istiyorsanız alanına istediğiniz bölüm numarasını yazın ve dosyayı kaydedin.
4. Bu işlem bittikten sonra oyunu açın ve oraya girdiğimiz bölüm ile oyuna devam edin.

Google Play Store’da yer alan aa oyununu indirip bu işlemlerle aa oyunu için hile yapabilirsiniz. Ayrıca bölümü değiştirmeden önce oyunu tamamen kapattığınızdan emin olun.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın