Popüler Oyun Badland, Android Kullanıcılarına Sunuldu!

Andronova

iOS platformunun en popüler yapımlarından hatta bir dönem en iyi uygulama seçilen ödüllü oyun Badland nihayet Android platformunda yerini aldı. Oyun üretici Frogmind ağustos ayı içerisinde yaptığı bir açıklamada yapımı kısa süre içerisinde Android kullanıcılarına sunacaklarının müjdesini vermişti.

Oyun, iOS sürümünde olduğu gibi küçük ve siyah yaratıkları kontrol ederek daha ileri götürmek üzerine kurgulanmış. Hayatta kalmak için karşımıza çıkan 80 bölümden karanlık bir atmosferde, içinde bol tehlikenin yer aldığı ormandan geçerek mümkün olduğu kadar fazla  sayıda siyah yaratığı ilerletmeye çalışıyoruz.

%100 bağımsız sürükleyici bir aksiyon ve macera platform oyunu olan Badland, telefon ve tabletler tarafından desteklenirken, oyunun grafik ve ses yetenekleri ise ileri seviyededir. Çoklu oyuncu modunu da destekleyen popüler yapıma ücretsiz olarak Google Play’den erişebilirsiniz. Tanıtım videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir