Popüler Servis DeviantArt Android Uygulamasına Kavuştu!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Popüler Servis DeviantArt Nihayet Resmi Android Uygulamasına Kavuştu!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sanat, fotoğraf, grafik, resim ve benzeri alanlarla hobi veya profesyonel olarak ilgilenen herkesin bildiğini düşündüğüm, rüyalardan, ilham ırmaklarına daldırıp çıkaran, ufuk çizgisinde derinlere daldıran alanındaki en popüler servislerden olan DeviantArt‘ın uzun süreden sonra Android ve iOS için resmi uygulaması yayınlandı.

DeviantArt‘ı biliyorsanız abartmadığımı da bilirsiniz. Eğer eserlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırmak isterseniz DeviantArt Android ve iOS uygulaması ile bunu yapabilirsiniz.  Eleştiriye açık olmalısınız, çünkü DeviantArt‘ın uzun süredir aktif üyesi olan bir çok kişi eserleriniz hakkında yorum yapacaktır.

Ayrıca yayınladığınız eserlerinizin indirilebilmesini, Creative Commons ile telif haklarının korunmasını veya ücret karşılığında satılmasına da imkan sağlayan DeviantArt‘ın, yüksek kaliteli sanatsal içeriğiyle diğer servislerden çok farklı olduğunu deneyince anlayacaksınız.

deviantart-2

DeviantArt‘ın Android uygulamasını Google Play mağazasından, iOS uygulamasını ise Apple mağazasından indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak