Pranav Mistry, Samsung Küresel Başkan Yardımcısı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Pranav Mistry, Samsung Küresel Başkan Yardımcısı Olarak Atandı! Samsung’ta Bir Şeyler Oluyor!

Andronova

Android’in en güçlü üreticilerinden Samsung, son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşıyor. Karlılık oranı azalan firma, çözüm olarak Samsung’u bu konumuna getiren üst düzey yöneticilerini değiştirme yolunu seçti.

Pranav Mistry, Samsung Küresel Başkan Yardımcısı

Geçtiğimiz haftalarda J.K. Shin’in görevden alınması haberinden sonra değişikliklere devam ediyor. Samsung, yaptığı son değişiklikle, Hindistan asıllı Pranav Mistry’yi Samsung küresel başkan yardımcısı olarak atadı.

33 yaşındaki Mistry, daha önce Samsung’un giyilebilir teknolojiler alanında çalıştı ve Samsung’un ilk akıllı saati Galaxy Gear’ın geliştirilmesinde de rol aldı.

Mistry’nin yerine kim gelecek bilinmez ve Samsung’un akıllı saatlerinin akibeti ne olur kesin birşey söylemek mümkün değil. Ancak görünen net birşey var ki, o da Samsung’un kritik hamleler yapmasını sağlayacak kadar ciddi bazı sorunları olduğu.

pranav-mistry

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.