Preo tıraş makinesi şarj olmuyor dolmuyor ve çalışmıyor

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Preo tıraş makinesi şarj olmuyor şikayetleri sanırız devam etmekte. Çok fazla üründe yaşanmıyor ama üretim hatası olarak yer alan ürünler var. Bu haberde Preo Mycare tıraş makinesi dolmuyor sorununa yönelik kısa bir açıklamamız olacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Şikayetin birinde Preo tıraş makinesinin ışığı yanıyor ile karşılaştık. Bir kez şarjdan sonra bir daha şarj yapılamadığı yönünde açıklama vardı. Biz burada sanki şarj cihazı arızalandı diye düşünüyoruz. Denemek adına ilgili adaptöre benzer bir cihazla denenmesi gerekiyor.

Şarj adaptörü neden arızalanır?

Kesin şunda ya da bundadır diyemiyoruz. Aklımıza gelenleri aşağıya sıralayacağız.

Olası şarj sorununa neden olan etkenler şöyle:

 • Adaptörün düşürülmesinden dolayı oluşan fiziksel arızalar.
 • Aşırı ısınmaya bağlı olarak yanan parçalar. Adaptörün bağlı olduğu prizde çok fazla cihaz bağlı olması veya topraklama olmamasından dolayı fazla cihaz bağlandığında arıza meydana gelmesi.
 • Adaptörü kısa devreye sokacak bir şeyin olması.
 • Orjinal olmayan ürünlerin kullanılması. Bu bazen adaptörü arızalandığında, kullanıcının dışarıdan aldığı kalitesiz bir adaptörle alakalı olasılığı aklımıza da geliyor.
 • Prizle alakalı oluşan arızalar.

Preo tıraş makinesi çalışmıyor sorunu

Bu başlığımız dolaylı yolla yukarıdaki başlıkla ilişkilidir. Öncelikle cihazın ve şarj cihazının test edilmesi gerekiyor. Sonrasında şu adımlara bir göz atın:

Preo tıraş makinesi çalışmıyor şikayetlerini bir çoğu benzeri sebeplerle oluşmakta. Tahmini şarj adaptörlerinde bir arıza görülmekte. Belki kısa devre yaptı veya fiziksel bir arıza meydana geldi. Özellikle düşmelere bağlı arızalar daha sık görülür.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Bu başlıkta ilk deneyeceğimiz farklı bir şarj adaptörü ile denemek olacak. Baktınız çalışıyor, o zamanda adaptör değişimine gitmeniz gerekecek. Genelde bu adaptörler pek garanti kapsamında değişim yapılmakta.

Diğer bir durum donanım ve pil sorunu. Bazen uzun süre boş kalan bataryalar kendiliğinden sorun çıkarır ve şarj olmaz. Bu markanın pilsiz çalışma özelliği var mı tam bilmiyoruz.

Preo tıraş makinesi şarj dolmuyor

Bu da yine yukarı ile birebir aynı sebeplere bağlı bir sorundur. Yine aynı denemelerin yapılması gerekiyor. Artı farklı adaptör ile deneyenlerin yapacağı en iyi işlem şarjlı pil değişimi yapmak olacak. Tabi garantisi bitmiş ürünler için bu önerimiz geçerlidir.

Preo garanti ve servis bilgisi

Preo şarj dolmuyor hatası için olası çözüm önerileri içeriğimizde. Ama kesinlikle yetki servisle görüşmeniz daha sağlıklı olacak. Birde garantisi olan ürünleri servisten işlem yapılması gerekir. Artı sanırız ilk 10 gün içerisinde değişim ya da iade hakkınız olacaktı.

Preo servis numarası

Preo onarım servis telefon numarası olarak araştırma yaptığımızda karşımıza TeknoSA çıktı. Anladığımız kadarı ile bu şirkete bağlı ürünler. Buranın çağrı merkezi aranıp, yetkili servis bilgisini almanız gerekebilir.

Detaylara bakmak için www.teknosa.com/ariza-onarim-hizmetleri bağlantısını inceleyin.

Preo tiras makinesi sarj olmuyor
Preo tıraş makinesi şarj olmuyor dolmuyor

Tıraş makinesi modelleri

 • Preo Care PR112
 • Preo Care PR109
 • Preo Care PR104
 • Preo Care PR101
 • Preo Care PR106
 • Preo Care PR112
 • Preo Care PR108
 • Preo Care PR105

Preo tıraş makinesi çalışmıyor veya Preo tıraş makinesi şarj olmuyor şikayeti için Google’ da numara arayanlara yönelik öneri haberimiz Preo yetkili servisi müşteri hizmetleri.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir