PTT Messenger onay kodu doğrulama yükleme sorunu

media 7916

Türkiye’ nin resmi mesajlaşma uygulaması PTT Messenger indirmeye açıldı. Messenger uygulamasını indirirken ve yüklerken hata alıyorsanız veya telefon numarası doğrulama yapılamıyorsa…

Andronova

PTT Messenger nedir? Türkiye’ nin ilk yerli messenger’ ı ve PTT tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulamasının adı.

Başbakan’ ın canlı yayında tanıttığı ve görüntülü arama yaparak Türkiye’ de çok sayıda kişinin indirmesini sağladığı PTTMessenger, indirmeye açıldığından beri erişim sorunu görülmekte.

Gün içerisinde çok sayıda kişi tarafından indirilmeye çalışılan PTT Messenger uygulaması hala indirilememekte. Bizde Android APK dosyasını indirmeye açtık. Resmi sitesinden indiremeyenler aşağıdaki adresten indirebilirler. Tabi yükledikten sonra telefon numarası doğrulamasını yapabilirseler.

PTT Messenger onay kodu doğrulama yükleme sorunu

PTT Messenger numara doğrulama yapılamıyor!

PTT Messenger onay kodu gelmiyor / doğrulama yapılamıyor! PTT Messenger “numaranızı doğrulayın” onay kodu gelmiyor veya doğrulama yapılamıyorsa şu an yoğunluk devam ettiğinden sorunlar görülebilmekte. Tahmini uygulama beta aşamasında.

PTT Messenger indir

PTT Messenge iPhone ve Android indirme adresi: messenger.ptt.gov.tr

PTT Messenger APK indirme adresi: drive.google.com/file/d/195PAED19vP6LgYno5cktpk_nv9Ge4txg/view

PTTMessenger uygulamasını resmi sitesinden indiremiyorsanız Android kullanıcıları verdiğimiz ikinci adresten uygulamayı indirebilirler.

PTT Messenger numara doğrulama yapılamıyor

PTT Messenger onay kodu gelmiyor

PTT Messenger onay kodu doğrulama! PTT Messenger onay kodu gelmiyor sorunu için ilerleyen zamanlarda veya farklı bir internet ağından bağlanıp deneyiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın