PTTMessenger indir iPhone Android

Türkiye' nin yerli mesajlaşma uygulaması Ptt Messenger indirmeye açıldı. Görüntülü arama özelliğine sahip Ptt Messenger uygulaması Android APK (Google Play Store) ve iOS (App Store) telefona yüklemek için…

teknik destek

Başbakan Yıldırım, Yerli Messenger “PTT Messenger”‘ ı tanıttı. Yerli mesajlaşma uygulamasını “Zeytil Dalı” operasyonu hakkında bilgi almak için Hatay hareket merkezine bağlanarak test etti.

Uygulama milli imkanlarla yapıldığını aktaran Başbakan, iPhone X üzerinden Metin Paşa ile görüntülü görüştü.

PttMessenger görüntülü arama sorunu! PttMessenger görüntülü görüşme uygulaması ara ara sorun çıkabilmekte. PTT Messenger görüntülü arama da ses gitmeme veya PTTMessenger ses gelmiyor gibi şikayetler gelebilmekte. Henüz test aşamasında olan uygulama ilerleyen zamanda daha stabil çalışması bekleniyor.

PTT Messenger uygulamasını PTT tarafından geliştirildiği ilan edildi. Uygulama şu an Android ve iOS iPhone cihazlar için indirmeye açıldı. Tabi Google Play Store ve App Store’ de henüz yer almadı. Uygulama aynı zamanda hem Windows Web üzerinden hemde Mac üzerinden kullanılmakta.

Uygulamayı indirmek için resmi sitesi adresine geceden beri erişim yapılamıyor. Ara ara ulaşılabilen messenger.ptt.gov.tr’ ye sizde ara ara girmeyi deneyebilirsiniz. 

PTTMessenger indir iPhone Android

PttMessenger Android ve PttMessenger iPhone indir

PTT Messenger indirme adresi “messenger.ptt.gov.tr” den telefonunuza yükleyebilirsiniz. Yükleme sorunu ile karşılaşan kullanıcılar alternatif indirme kanallarını deneyebilir. Tabi güvenilir olmasına dikkat ediniz.

Alternatif indirme adresi: drive.google.com/file/d/195PAED19vP6LgYno5cktpk_nv9Ge4txg/view


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 20:31

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir