PTT’nin HGS Mobil Uygulaması Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

PTT’nin HGS Mobil Uygulaması Yayınlandı!

PTT’nin HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) için PTT şubelerine gitmeye gerek kalmadan, epttavm.com sitesi üzerinden kolayca yapılan online dolum işlemleri artık mobil cihazları destekliyor. epttavm.com ve Ülkem A.Ş. ile beraber geliştirilen HGS Mobil uygulaması sayesinde, akıllı telefonunuzdan kolayca bakiye kontrolü yapabilir veya bakiye yükleye bilirsiniz.

PTT’nin HGS Mobil Uygulaması Yayınlandı!

HGS Mobil uygulaması ile plaka numaranız, T.C. kimlik numaranız ya da etiket numaranızla bakiye yükleyebilir, üye olmanız durumunda ise, HGS‘lerinizi kaydederek bakiyeniz azaldığında uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzun Touch ID gibi parmak izi okuyucusu varsa, kredi kartınızı bir kez tanımladıktan sonra parmak iziyle de yükleme yapabilirsiniz.

Bunun yanında, uygulamanın yaygınlaşması için yapılan promosyon sayesinde üye olduktan sonra yapacağınız bakiye yüklemesinden herhangi bir işlem ücreti alınmadığını da belirtelim.

Uygulamada dikkat çeken bir diğer özellik ise, GPS üzerinden konumunuz belirlenerek, eğer bir gişeye yaklaşıyorsanız ve bakiyeniz yetersiz ise uygulama sizi uyarması. Bir çok kullanıcı bu özellik sayesinde cezalı geçiş yapmayacaktır.

ptt-hgs-mobil

PTT’nın HGS Mobil uygulamasını Apple AppStore için buradan ve Google Play Store için buradan ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi için hgsmusteri.ptt.gov.tr adresine göz atabilirsiniz.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!