PUBG Mobile hesabım çalındı Steam çalınan hesabı geri alma

Andronova

Pubg hesap çalındı kurtarma haberimiz! Playstation (PS4 ), Xbox, bilgisayar ve mobil oyunu olarak Pubg Mobile çok dikkat çeken bir oyun. En fazla tercih edilen oyunların başında.

Pubg Mobile, oyunla ilgili son bir kaç güncellemeden sonra geliştirici, oyuncularından büyük tepkiler aldı. Özellikle de son çıkardıkları tam bir fiyasko oldu. Yeni güncellemeyle ilgili biir tane olumlu yorum bulamazsınız. Çoğu durumdan şikayetçi. Oyun donuyor, yavaş hareket ediyor veya oyundan atıyor…

Pubg’ un geliştiricisinden güncellemeden kısa süre sonra özür tweet’ i geldi. Sorunun farkında olduklarını ve özürlerini ilettiler. Bakalım kaç güncellemeden sonra elle tutulur bir duruma dönecek.

Oyun çıktığından beri yenidir ‘Pubg çalındı‘ veya ‘Pubg hesabım çalındı‘ gibi yardın talebi geldi. Pek fazla olmuyordur diye düşünüyoruz. Tabi oyunda çok ilerlemiş ve para harcamış hesaplar her zaman güvenlik riski tşaımakta. Yazıda size hesap çalınmasıyla alakalı yapılması gerekenleri anlatacağız.

Pubg Mobile hesap açma ve Pubg hesap silme yazılarına bakmayı düşünür müydünüz?

PUBG çalının hesabı geri alma

Oyuna bağlı hesaplara erişiminiz var mı diye kontrol edin. Facebook ile bağlanma, Twitter ile ve de Game center gibi erişimleri kontrol edin. Mail ile açılan hesaplarda ek seçenek eklenmesi önerilir. Bunlara erişim var ama bağlantısı kesilip kendi hesaplarını eklemişlerse o zaman aşağıdaki öneri kesin işinizi görecektir.

Pubg Mobile hesap açmada ilk hangi bağlantı kullanıldıysa Pubg hesap kurtarma işleminde yardımcı olacaktır.

PUBG Mobile hesabım çalındı Steam çalınan hesabı geri alma

PUBG hesap çalındı başvurusu

Pubg çalınan hesabı geri alma için başvuruda bulunacağınız sayfa adresi support.pubg.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=114093984654‘ u ziyaret ederek gerekli bölümleri doldurun.

 • İlk seçenekte “Pubg Steam support” seçilecek  
 • E-posta olarak erişiminiz olduğu bir geri dönüş mail adresini yazacaksınız        
 • Sorunu seçin (Oynanışla ilgili ya da raporlar)
 • Destek dili “Türk” seçilecek            
 • Steam hesabının adı (“Steam account name“)          
 • Pubg oyunda kullanılan ad          
 • Konu başlığı      
 • Açıklaması ise sorunun detaylarıyla yazılması          
 • Şartları kabul ettiğinizi belirten kutucuğu işaretleyin            
 • Ekler yazan yerde dosya eklemeniz için buton bulunuyor. Burası sorunu anlatan bir örnek resim eklenmesi için kullanılabilir    
 • Robot olmadığınızı göstermek için kutucuk işaretlenip gönder yapınız

Sonrasında ilk bir hafta her gün bir kez de olsa gelen mailleri kontrol edin. Bu süre doldu ve dönüş olmadı ise başvuruyu tekrarlayın.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir