PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresi

Andronova

PUBG müşteri hizmetleri veya PUBG iletişim telefon numarası arayanlara ilk cevabımız boşuna aramayınız. Oyun sorunu için e-posta adresi veya yardım formu bulunuyor.

PUBG oyununun ulaştığı kullanıcısı sayısı dikkate alındığında mobil üzerinde en fazla oynanan oyun sıralamasında liderler içerisinde. Her ne kadar son çıkarmış olduğu sürüm güncellemesiyle çok sayıda oyuncularından şikayet alsa da hala büyük bir kitleye sahip. Sorunlarını iletmek için 444 gibi bir numarı arayanlarla da, müşteri hizmetleri arayanlarla da karşılaşıyoruz.

Oyunda görülen bazı sorunları iletmek isteyen kullanıcılara neler yapmaları gerektiğini ve neler için destek açılabileceklerini kısaca anlatacağız.

PUBG telefon numarası, PUBG Mobile müşteri hizmetleri veya destek almanız için bire bir iletişim kanalı bulunmuyor. Genel bünyesinde yer alan her sorun için bir destek formu yer alıyor. Burada oyundaki kullanıcı adınızı yazarak ve size geri dönmeleri için birde e-posta hesabı ekleyerek cevabı beklemeniz gerekiyor. 

PUBG iletişim formları

  • Destek konuları: support.pubg.com/hc/tr
  • PUBG iletişim destek formunu gönderme: support.pubg.com/hc/tr/requests/new
  • [email protected]
  • Yurt dışı iletişim +82 316983311
  • Şikayetlerde oyun içerisinden sorun butonu
  • Oyunda yaşanan hatalar için “tamir et” seçeneği denenebilir

PUBG Mobile ilgili destek kategorisi olarak “Steam support” olanla devam edeceksiniz. Mail adresinizi istenilen alana yazınız. Oyunla ilgiliyse ilk seçenek, raporlarla alakalı ise iki, engel ve yasaklama üç, kurulumdaki sorun ve başlatmada sorun dört, hesap satın almayla ilgili ise beş…

PUBG iletişim için tercih dillerinde Türkçe yer aldığını görüyoruz. “Steam account name” yani Steam hesap adını yazınız. Konunun başlığı ve sorunun açıklamasını yazıp ve varsa sorunu gösteren ekranın görüntüsü ve ek bir dosyayı ekleyip gönderiniz.

Ban cezaları için PUBG ile iletişime geçmek isteyenlere uyarı olarak haklı bir gerekçeniz yoksa eğer başvurularınız dikkate alınmayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak gerekçenizi açıklayızı bir dille yazınız. Yoğunluk durumlarından dolayı dönüşler seyrek yapılıyor. Gün aralıklı başvuru yapılabilir.

PUBG müşteri hizmetleri iletişim numarası veya e-posta adresiPUBG iletişim formlarıPUBG destek hattı

PUBG şikayet etmek için yapılacaklar

Oyun içerisinden işlem yapamazsanız yukarıdaki URL sorunun iletilmesi için iyi bir kaynak olacak.

Oyunu Playstation veya Xbox ile oynuyorsanız o zamanda “PS4 support” ve “Xbox support” seçenekleriyle devam ediniz. ‘PUBG iletişim‘ ve ‘PUBG müşteri hizmetleri‘ şeklinde aramalarınızda alacağınız en net cevap bu yazıda yer alıyor. Çoğu çağrı merkezi üzerinden telefonla görüşmek isteyerek sorununu anlatmak istiyor. Bu özellikle Türkiye dahil çoğu ülke için mümkün değil.

Siteden çıkmadan önce PUBG hile uygulaması haberini okumanızı öneririz.


Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 20:15

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir