Qualcomm, Mobil Telefonlarla Yönetilen Akıllı Evleri Anlatan CES 2015 Ön Tanıtım Videosunu Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CES 2015’e günler kaldı ve bir çok firma yeni cihazlarının duyurusuna hazırlanıyor. Bir yeni duyuru da Qualcomm’dan geldi. Qualcomm’un yayınladığı ön tanıtım videosunda mobil telefonlarla yönetilen geleceğin akıllı evleri anlatılıyor.

Andronova

Gelecekte evlerdeki herşeyin internet aracılığıyla kontrol edileceğini ve mobil cihazların kontrol için bir araç olacağını anlatan videoda, ev sahibinin evdeki kullanılan su oranını dahi kontol edebilecek, ilaç içme zamanı geldiğinde evden alınan sinyalle telefonlarından ve çamaşırların durumuna yönelik bildirim alabilecekler. Gelecekte evler çok daha kişiselleşmiş ve akıllı hale gelecekler ve bunun en önemli kontrol merkezi de mobil telefonlar olacak.

Qualcomm, mobil cihazlar için en önemli işlemci üreticilerinden biri olarak, bu teknolojiyi sağlayan gücün arkasındaki sayılı firmalardan ve bunu bu kısa videoyla ima ediyor.

CES 2015’te de mobil cihazların bağımlılığı ve güce ihtiyacına yönelik tanıtım yapacak olan firma, büyük ihtimalle yeni nesil Snapdragon işlemcilerini gösterecek.

1kpyuOZApYA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.