Rapor: Android için BlackBerry Messenger Beta Test Uygulaması Yeni Özelliklere Kavuştu

blank

BlackBerry’nin popüler mesajlaşma uygulamasının Android ve iOS platformlarında yer alacak olması deyim yerindeyse yılan hikayesine döndü. 21 Eylül’de resmi kanallar yoluyla Android tarafında yer alacağı bildirilen BlackBerry Messenger’ın henüz stabil olmayan ve içerisinde hataların yer aldığı sürümün dağıtılmaya başlandığı fark edilmiş ve uygulama apar topar Play Store’dan kaldırılmıştı.

Uygulamanın ne zaman dağıtılacağı henüz bilinmiyor, ancak CrackBerry sitesinde yer alan habere göre BMM Android uygulaması test aşamasında önemli özelliklere kavuştu. Önemli bir kesim uygulamayı beklemekten sıkıldı fakat konuya ilişkin gelişmelerin yaşandığını görmek hala umut verici.

Önceki sürümde oluşan hatalar düzeltildiği bildiriyor. İlk olarak uygulama açılışında yeni bir hoş geldin ekranı mevcut. Ayrıca gelen iletilerin durum çubuğunda yer alması isteğe bağlı açılıp kapatılabilecek. Son olarak kullanıcı arayüzünde değişimler yapıldığı rapor ediliyor.

Beta aşamasındaki uygulamanın ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmış değil, belirttiğimiz gibi platformun geliştirilmesi olumlu ancak, sürecin uzadığı da bir gerçek.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!