Rapor: Galaxy F, iPhone 6 ile Aynı Ekran Boyutunda Olabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ağustos ayı içerisinde Samsung’un üst düzey bir akıllı telefon duyurması bekleniyor. Galaxy Alpha ya da Galaxy F olarak isimlendirilecek premium cihaz hakkında kısa süre önce Güney Kore medyasından önemli bilgiler yansırken, telefonun 13 Ağustos’ta resmiyet kazanacağı iddia edildi. Telefonun kullanıcılarla buluşması ise eylül ayında gerçekleşecek ve bu sayede medyanın yoğun ilgi göstereceği iPhone 6’ya bir çelme takılması hedefleniyor.

teknik destek

Güney Kore medyasında Kore Herald tarafından yayımlanan yeni bir rapor ise Galaxy Alpha (Galaxy F) için yepyeni iddialar ortaya atıyor. Sitenin yer verdiği habere göre Galaxy Alpha sadece 6mm kalınlığa sahip olacak. Kart telefon olarak nitelendirilen aygıtta ayrıca 4.7-inç büyüklüğünde bir ekranın kullanılacağı açıklandı.

Bugüne kadar telefona ilişkin yapılan haberlerde sürekli olarak 5.1 ya da 5.2-inç ekran dile getirildi. Raporda yer alan ve iPhone 6 için de iddia edilen 4.7-inç ekran boyutu açıkçası herkesi şaşırttı. Metal kasalı akıllı telefonda yer alacak ekranın Super AMOLED tabanlı olması bekleniyor. Çözünürlüklü seviyesinin ise Quad HD olduğu iddia ediliyor. Galaxy Alpha’da yer alacak işlemci ise Exynos 5 octa ve Snapdragon 805 olacak.

Eğer bu iddialar doğru ise Samsung, 13 Ağustos’ta doğrudan iPhone 6 ile rekabet edecek üstelik aynı ekran boyutuna sahip ve süper incelikle bir akıllı telefonla karşımıza çıkacak.

samsung-galaxy-f-710x660

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!