Rapor: HTC, Octa Çekirdekli HTC One Üzerinde Çalışıyor!

Şubat ayında lanse ettiği, tasarım, teknik özellikler ve sunduğu yenilikçi gelişmelerle birçok kesimin beğenisini kazanan HTC One, halihazırda diğer üreticilerin amiral gemi modelleri ile karşılaştırıldığında performans anlamında geri kalıyor ve görünüşe bakılırsa bu durum da HTC cephesinde daha iddialı bir modelin hazırlıklarına yol açmış.

Andronova

İddiaya göre Tayvanlı üretici yekpare alüminyum bir tasarım sergileyen telefonun Octa çekirdekli ve 3GB RAM’e sahip ve telefonu performans anlamında daha ileri götürecek yeni bir One üzerinde çalışıyor. Şirket sadece donanımla yetinmeyip, yazılım tarafından da özelleştirmeler sergileyecek.

Önemli yazılım eklemelerinden biri de ses noktasında sağlanacak ve aramalar sırasında hem ses hem de netlik artırılacak. Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgiler yeni telefonun Amerika, Avrupa ve Asya’daki bir tüm şebekeleri destekleyeceği yönünde.

Bunların dışında diğer donanım özellikleri benzer kalacak ve telefonda 4.7-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekran, 2.300mAh kapasiteli pil ve UltraPiksel kamera yer bulacak. Telefonun görüntüsü ya da çıkış tarihiyle ilgili resmi bir söylem ise henüz yapılmış değil.

gsmarena_001

ilgili>> GSMArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.