Rapor: HTC’nin 6-inçlik Modeli One Max Eylül Ayında Tanıtılacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Önümüzdeki haftalarda orta ve üst sınıfta konumlandıracağı One Mini ve One Max adlı telefonlarla mobil dünyasındaki rekabete dahil olmak isteyen HTC, özellikle One Max adlı cihazını Galaxy Note 3 ile aynı dönemde pazara sunmak istiyor. Büyük ekranlı telefonlar segmentinde ilk tecrübesini yaşamaya hazırlanan Tayvanlı üreticinin teknik özellikler noktasında oldukça iddialı bir modeli tüketicilerin beğenisi sunacağını ifade edebiliriz.

MobileGeeks sitesinde yer alan habere göre telefon eylül ayında raflardaki yerini alacak. Sitenin bu iddiayı ortaya atarken hangi kaynaklara dayandığı belirtilmemiş olsa da, son dönemde ortaya çıkan kimi belgeler telefonun varlığını zaten ispatlar nitelikte.

6-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan Krait 400 mimarisine sahip dört çekirdekli Snapdragon 800, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, 3.200mAh kapasiteli batarya, Sense 5, Android 4.2.2, alüminyum kasa ve stereo hoparlörler gibi üst sınıf teknik özelliklerin telefonda yer alması bekleniyor.

HTC’nin One Max adlı telefonda karşımıza çıkaracağı tasarımın One modeli ile paralellik göstermesi bekleniyor. One’ın sunduğu tasarımın taraflı tarafsız birçok kesimin beğenisini kazandığını hatırlatalım.

Sitede yer alan raporda One Mini’ye dair bazı detaylar da aktarılmış. Çift çekirdekli Snapdragon 400işlemci, Adreno 305 grafik birimi ve 1GB RAM’den güç alması beklenen telefonda 4.3-inç boyutunda HD çözünürlüklü LCD3 ekranın yer alması bekleniyor. Siteye göre One Mini önümüzdeki iki hafta içerisinde resmiyete kazanacak ve ağustos ayında satışa sunulacak.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!