Rapor: Samsung’un Metal Kasalı Telefonu Galaxy F Önümüzdeki Ay Tanıtılabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Galaxy S5’i daha güçlü bir işlemci, 3GB RAM ve daha yüksek çözünürlüklü bir ekran eşliğinde Galaxy S5 LTE-A adı altında piyasaya sunan Samsung, gelen haberlere göre üst düzey özelliklere sahip yeni Galaxy S5’i Avrupalı kullanıcılarla da buluşturmaya hazırlanıyor. Yılın ikinci yarısına geldiğimiz de ise Samsung’un üst düzey akıllı telefon tanıtımları son bulmayacak. Eylül başında Galaxy Note 4 tanıtımı gerçekleşecek, ancak asıl merak uyandıran Samsung telefonu ise uzun bir süredir gündemdeki sıcaklığını koruyan metal kasalı Galaxy F olacak.

Galaxy F’in (şu anki ismi Galaxy Alpha) metal kasaya sahip olacağı ciddi manada dile getirilse de, kimi kaynaklar telefonda metal bir çerçevenin yer alacağını, arka kapağın ise tıpkı LG G3’te olduğu gibi metal görünümlü plastik olacağı yönünde.

Güney Kore medyasında Galaxy F’e ait yeni bilgiler yayınlandı. Samsung haberlerinde güvenilir bir kaynak olan ETNews sitesinde yayınlanan rapora göre Samsung Premium özelliklere sahip Galaxy F’i 13 Ağustos’ta resmen duyuracak.  Snapdragon 805 işlemci,  5.1-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 16MP arka kamera ve 3GB RAM ile donatılacak Galay F, Galaxy Note 4 öncesinde tanıtılacak ve eylül ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.

Yayınlana rapora göre Samsung bu sayede eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 6’ya gösterilecek medya ilgisini de azaltmayı hedefliyor. Yine kullanıcıların iPhone 6 ve metal kasalı Galaxy F arasında tercih yapmalarını sağlayarak iPhone 6 satışlarının bir miktar durdurulması hedefleniyor.

Galaxy F’in hangi ülkelerde satışa sunulacağı noktasında henüz bir bilgi bulunmuyor.

The-Samsung-Galaxy-F-in-crystal-clear

galaxys5prime

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir