Razer Phone fiyatı ve özellikleri

media 8214

Oyunlar için ürettiği ürünlerle tanınan Razer şirketi telefon üretti. 17 Kasım itibaren satışa çıkardığı Razer Phone çok iddialı görülüyor. Bakalım Türkiye' de satışa çıkacak mı?

Andronova

Klavye, mausee, mause pad, kulaklık, kablosuz kulaklık, PS klavye ve hoparlör üreticisi Razer, önemli bir atılım yaparak cep telefonu üretti. 

Razer şirketi daha çok oyunlar için ürettiği üreünleri her zaman kullanıcılarından tam not aldı. Şimdi de Android işletim sistemine sahip Razer Phone özellikleri ile olumlu yorumlar aldı.

İçeriğimizdeki başlıklar

Razer Phone özellikleri

Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 8 GB RAM, R120 Hz Ultra Motion, ön kamera 8 MP, arka ise 12 MP, parmak izi sensör, THX / Dolby Atmos, batarya 4000 mAh, “Quick Charge 4+” hızlı şarj özelliği, ekran boyutu 5.72 inç ve 2560 x 1440 çözünürlüğe sahip. 

Razer Phone, hem oyun odaklı hemde uzun süren batarya kullanımına sahip. İşletim sistemi sürümü Android 7.1.1 ve 2018 ilk çeyreği Android 8.0 olarak güncellenecek.

Razer Phone satış fiyatıRazer Phone fiyatı ve özellikleri

Razer Phone fiyatı 

Razer Phone fiyatı 

Razer Phone akıllı cep telefonu şu an Avrupa ve ABD’ de satışa çıktı. Razer Phone fiyatı 699 dolar. Şu an için sınırlı sayıda satışı olacak.


Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 00:58

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın