Rehberde bulunan tüm kişilere toplu SMS gönderme

banner186

Rehberde bulunan tüm isimlere toplu SMS mesaj gönderme nasıl yapılır? Android telefonda toplu SMS nasıl gönderilir? Toplu SMS nasıl gönderilir? Toplu mesaj nasıl gönderilir ücretsiz? WhatsApp MMS resimli mesaj gönderme. Hareketli mesaj gönderme. Rehberde

Rehberde bulunan tüm kişilere toplu SMS gönderme

banner192
Rehberde bulunan tüm isimlere toplu SMS mesaj gönderme nasıl yapılır? Android telefonda toplu SMS nasıl gönderilir? Toplu SMS nasıl gönderilir? Toplu mesaj nasıl gönderilir ücretsiz? WhatsApp MMS resimli mesaj gönderme. Hareketli mesaj gönderme. Rehberde bulunan tüm kişilere toplu SMS gönderme uygulaması APK indir. Rehberi yedekleme geri yükleme. Android cep telefonda toplu kısa mesaj SMS gönderme özelliği yoksa, toplu SMS gönderme uygulaması ile bu sorunu çözebilirsiniz. Toplu SMS uygulaması "kısa mesaj GO" ile telefon rehberinizde bulunan tüm kişilere toplu olarak SMS göndermenizi sağlayan bu yararlı uygulama özellikle önemli günlerde imdadınıza yetişiyor. Malum önümüz Ramazan Bayramı ondan sonra da Kurban Bayramı. Uygulama bu gibi günlerde çok yararlı olacaktır. Toplu SMS uygulaması, mesaj yollarken kişilere isim ile selamlama, grup oluşturabilme, rehberde yer alan kişileri aktarma, dosya üzerinden kişi yüklemek, yedek alma ve alınan yedeği geri yükleme ve her gönderilen mesaj kişiye özel gönderilmektedir.

Toplu SMS gönderme

toplu SMS gönderme

Rehberde bulunan tüm kişilere toplu SMS gönderme

Rehberde bulunan tüm isimlere toplu SMS gönderme

Rehberde bulunan tüm isimlere toplu mesaj gönderme

toplu mesaj gönderme

toplu mesaj gönderme uygulaması android

Toplu SMS gönderme uygulaması

Toplu SMS uygulaması nasıl indirilir? Google Play Store mağaza uygulamasından "KISA MESAJ GO" yazarak aratıp ücretsiz yükleyebilirsiniz?

Rehberde bulunan tüm isimlere toplu SMS gönderme

Not: Toplu SMS gönderimlerde sorun yaşarsanız, telefonu kapatıp açınız. Telefonun önbelleğini ve uygulama önbelleğini temizleyiniz. Sorun hala devam ediyorsa ya operatörünüz de (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Avaea) yoğunluk yaşanmakta veya uygulama kaynaklı olabilir. Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyip deneyiniz. Android telefonda rehber yedekleme geri yüklemeTelefonu Gmail ile yedekleme Android ve WhatsApp bağlantı hatası erişim yapamıyorum habere baktınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Toplu mesaj gönderme uygulaması! - 1 yıl önce
Alternatif olarak hızlımesaj hyperthree uygulamasını kullanabilirsiniz.
Avatar
Ali Gülşahin - 11 ay önce
çok güzel kısa mesaj GO yükledik ama şimdi mesajı nereye yazıyoruz bunun açıklaması yok.
Avatar
Nurettin - 8 ay önce
Fena değil
Avatar
www - 6 ay önce
mesajlar gitmiyor !!! ayrica virus hatasi veriyor !!!