Reklam Ver

Reklam Ver
müşteri hizmetleri
Andronova.net, Dünya’da en hızlı büyüyen akıllı cep telefonu pazarı için geliştirilen, AndroidiOS, Windows Phone ve diğer mobil işletim sistemleri ve bu işletim sistemleri için geliştirilmiş akıllı telefonlarıtablet pc’leri, akıllı saatleri ve diğer cihazları, ayrıca geliştiriciler tarafından çıkarılmış uygulamalarıoyunları ve gerekli tüm teknik bilgileri ve diğer teknoloji ürünlerini ve haberlerini daha yakından tanıtmak için kurulmuş, mobil teknoloji portalıdır ve büyüyen ziyaretçi kitlesi ile Türkiye'de teknolojiye yön vermektedir.

İstatistikler

 • Aylık 1 milyondan fazla sayfa gösterimi
 • Aylık 500 binden fazla tekil kullanıcı
 • 40 bin sosyal medya takipçisi (facebook, twitter, google+, youtube)

İstatistikler 01.01.2015 tarihinde güncellenmiştir.

Okur Analitiği

Okurlarımızın büyük çoğunluğu eğitimli ve entelektüel insanlardan oluşmaktadır. Hepsi Andorid, iOS veya Windows Phone gibi mobil işletim sistemlerini bilmekte ve mobil teknolojiye ilgi duymaktadırlar.

 • Yaş: %7'si 13-17 yaşları, %35'i 18-24 yaşları, %31'i 25-34 yaşları, %11'i 35-44 yaşları ve %5'i 45 ve üstü yaşlardadır
 • Cinsiyet: %90 erkek
 • Sitemizin Trafik Kaynakları:

  trafik-kaynagi

  Reklam Hizmetlerimiz

  Asağıda reklam alanlarını görebilirsiniz:

  andronova-v4-reklam-alanlari-1 andronova-v4-reklam-alanlari-2 Reklam Banner Formatı Aşağıdakilerden Biri Olabilmektedir: jpg, png, gif (Sabit Resim Reklam) gif (Hareketli Reklam) script kod (dinamik reklam)

  Blog Reklam alanları bilgileri:

  Reklam Alanı 1 (maksimum 1000px genişlik ve 90px yükseklik) (tüm sayfaların en üstünde gözükür) Ücret: 350TL

  Reklam Alanı 2 (maksimum 300px genişlik ve 250px yükseklik) (anasayfada, sol sidebar bölümünde gözükür) Ücret: 150TL

  Reklam Alanı 3 (maksimum 300px genişlik ve 250px yükseklik) (tüm sayfalarda, sağ sidebar bölümünde gözükür) Ücret: 250TL

  Reklam Alanı 4 (maksimum 1000px genişlik ve 90px yükseklik) (anasayfa ve kategori sayfalarında içeriğin bittiği alt kısımda gözükür) Ücret: 200TL

  Reklam Alanı 5 (maksimum 300px genişlik ve en çok 600px yükseklik) (yayınlanan yazıların, sağ tarafında gözükür) Ücret: 300TL

  Reklam Alanı 6 (maksimum 1000px genişlik ve 60px yükseklik) (yayınlanan yazıların altında, yorum bölümünden sonra gözükür) Ücret: 250TL

  Forum içi Reklam Alanları 728x90 anasayfa kategori arası banner alanı: 100TL 300x250 anasayfa kategori arası banner alanı ücret: 50TL 728x90 konu içi ilk mesajın altı banner alanı ücret: 250TL (tüm konu, mesaj ve sayfalarında gözükmektedir) 728x90 konu içi son mesajın altı banner alanı ücret: 250TL (tüm konu, mesaj ve sayfalarında gözükmektedir)

  Reklam Süresi Reklamlar en az 1 ay süre ile yayınlanmaktadır.

  Tanıtım yazısı, bülten, advertorial, inceleme/tanıtım videosu yayınlatmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  1. Tanıtım yazısı / advertorial: 75TL

  2. Video inceleme: 150TL Tanıtım yazısı, advertorial yazılar için ayrıca aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

  3. Yazı listesinde sabit (sticky) kalma hizmeti: 20TL günlük (sabit kalınan süre zarfında her gün facebook ta paylaşımı yapılır)

  Not: Bir yazı yayınlandıktan sonra en geç 2 gün içerisinde ana sayfadan 2. sayfaya geçer.

  4. Facebook sayfasında sabit kalma hizmeti: 10TL günlük

  Reklam vermek için lütfen, iletişim formumuzdan şirketiniz/şahsınız ve reklam/sponsorluk süreniz ile ilgili bilgilerinizi gönderiniz. (Hediyeli yarışma, Video inceleme, Kategori sponsorluğu ve buna benzer farklı reklam ve sponsorluk teklifleriniz için de iletişime geçebilirsiniz.)

  Reklam Veren Firmalardan Bazıları: - Telefoncu - Tamindir - Modakulvar - Gruptayim - AlalimBakalim - Beyazesyam - Beka Bilişim - Yandex - Vodafone - TTNet - Samsung - Aral Game - Avea - Fanbookes - Vinevideom - TVEE - RekMob - BuyinCoins - Newfrog - AssisTT - GearBest ve daha fazla firma reklam için Andronova'yı tercih etti. Hayırlı reklamlar dileriz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR