Resimlerle Sony Xperia Z4 ve Xperia Z3 Arasındaki Farklar

media 13352

Sony’nin 2015 yılına ait yeni amiral gemisi Xperia Z4‘ün resmi olarak geçtiğimiz günlerde duyurulmasının ardından, memnun olan kullanıcıların yanı sıra, bir çok kullanıcı önceki modellere benzerliği sebebiyle Sony‘yi eleştiri yağmuruna tuttular.

Andronova

Kullanıcıların, diğer üreticiler gibi her yıl yeni modelini duyuran Sony’den de beklentileri yeni bir telefon modeliydi. Sony, kullanıcılara Xperia Z4‘le yeni bir ürün sunduğunu iddia ediyor. Peki gerçekten de durum böylemi? Aşağıda sizler için Sony Xperia Z4 ve Xperia Z3 arasındaki farkları resimlerle karşılaştırdık.

Öncelikle her iki cihazın donanımsal özelliklerine kısaca bir göz atarsak, Sony geçtiğimiz yıl ki amiral gemisi Xperia Z3‘te Snapdragon 801 işlemcisini kullanırken, yeni Xperia Z4‘te Snapdragon 810 işlemcisini kullandığını görüyoruz ki bu performans açısından çok önemli bir fark. Genel anlamda donanımsal olarak Xperia Z4’ün Z3’e göre oldukça iyi donanımlara sahip olduğu aşikar.

Ancak kullanıcılar tasarıma da önem veriyorlar. Gelin her iki cihaza yan yana bakalım.

xperia-z3-xperia-z4-resim1 xperia-z3-xperia-z4-resim2 xperia-z3-xperia-z4-resim3 xperia-z3-xperia-z4-resim4 xperia-z3-xperia-z4-resim5 xperia-z3-xperia-z4-resim6 xperia-z3-xperia-z4-resim7

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın