Resmi Google Music Uygulamasının Bu Ay İçerisinde iOS İçin Çıkması Bekleniyor!

blank

Engadget’ın haberine göre Google, bu ay içerisinde “Google Play Music All Access” isimli abonelikli müzik servisi için resmi bir iOS uygulaması yayınlayacak. Resmi uygulamanın ipucu, geçtiğimiz Mayıs ayında bir Google yöneticisinin servisin “evrensel olarak erişilebilir” olmasının amaçlandığını söylemesiyle zaten verilmişti.

teknik destek

Servisin, yayınlanmasından bir kaç hafta sonra iOS’a çıkması bekleniyordu; fakat söylenene göre kayıt şirketlerinin DRM gereklilikleri nedeniyle ertelendi. Ancak bu sırada, bir kaç tane resmi olmayan Google Music uygulaması da App Store’da yerini aldı.

“Google’ın planlarından haberi olan kaynaklar Engadget’a, şirketin şu anda yerel bir Google Music iOS uygulamasını şirket içinde denemekle kalmadıklarını, aynı zamanda bu ayın sonuna doğru yayınlamayı planladıklarını söyledi. Bize, çalışanların uygulamayı test etmeye davet edildiği söylendi. Uygulama yayınlanmaya hazır olmadan önce Google’ın düzeltmesi gereken bir kaç hata var.”

Google Play Music All Access, aylık 9.99 dolarlık abonelik ücretine sahip olan bir servis. Servis, istenen şarkıların bir bilgisayar veya mobil cihaz aracılığıyla stream edilebilir olmasıyla, Spotify ile rekabet etmek için tasarlanmış.

Kaynak: MacRumors

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!