Resmi Olarak Onaylanan Oppo N1, Üst Sınıf Kamera Sensörü ile Eylül Ayında Resmiyet Kazanacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Find 5 adlı akıllı telefon çözümü ile namını Çin dışında dünya geneline yaymayı başaran Oppo, eylül ayında kamera sensörü ile fark yaratması beklenen N1 adlı yeni nesil akıllı telefon modelini resmiyete kavuşturacak. Şirket resmi Sina Weibo (Çin’in Twitter’ı olarak anılıyor) hesabı üzerinden yayımladığı görselle telefonun varlığını resmi olarak onayladı.

teknik destek

Geçtiğimiz yıl aynı dönemde Find 5 modelinin lansmanını gerçekleştiren Oppo, o dönem dünyanın en güçlü telefonlarından birini tanıtarak dikkatleri üzerine çekmişti. Üstelik telefon oldukça şık bir yapı sergiliyordu. Çinli üreticinin eylül ayında resmiyete kavuşturacağı Oppo N1 adlı telefonun ise kamera performansı ile dikkat çekmesi bekleniyor.

Son dönemde mobil dünyasında kamera özellikleri ile dikkat çeken Lumia 1020, Galaxy S4 Zoom gibi modeller karşımıza çıkmış ve söz konusu cihazları 4 Eylül’de Sony’nin yine kamerası ile dikkat çeken Honami (Xperia Z1) adlı telefonu izleyecek.

Oppo N1’de ise güçlü bir sensör ve Xenon flaş dikkat çekiyor. 12MP çözünürlüğe sahip telefonda N-Lens ve Sensör Owl (baykuş) adlı teknolojiler kullanılacak. N-Lens’e dair tüm ayrıntıların lansman tarihine doğru gün yüzüne çıkması beklenirken, Sensör Owl ise cihazın karanlık ve az ışıklı ortamlarda daha net çekimler gerçekleştirmesini sağlayacak. Üstelik Xenon flaşın da varlığı dikkate alındığında Oppo, N1 ile bu alanda en iddialı kamera çözümünü karşımıza çıkarabilir.

Şirketin telefon için yayımladığı görselde telefonun alt bölümüne yer verilirken, burada şarj-kulaklık girişi ve hoparlör dikkat çeken ayrıntılar. Birinci sınıf kamera sensörünü beraberinde getirecek Oppo N1, 600 dolar bandında satışa sunulan diğer amiral gemi modellerinin aksine 480 dolarlık bir fiyat ile daha uygun bir fiyat benimseyecek. Cihazın sahip olduğu diğer donanım detayları gizemini korumaya devam ediyor.

ilgili>> PhoneArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!