Root olmadan android sürüm yükseltme

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android sürüm yükseltme nasıl yapılır? Android yazılım güncelleme Root olmadan nasıl yapılacağını soranlar için Android sürüm yükseltme işleminde zaten rootlanır. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Android sürüm yükseltme nasıl yapılır? Android telefonda Root olmadan yükleme sürüm yükseltme.

Merhabalar Galaxy nexus sahibiyim. JellyBean 4.3 sürümü yüklü sonrasında güncelleme gelmedi telefonuma doğal yollardan. Kullanmak istediğim birkaç uygulama var 4.4 kitkat sürümünden aşağısına kullandırılmıyor. Bunun için rootsuz kitkat yada lollipop yükleme yolları arıyorum.

İnternette yaptığım araştırmalarda ya linkler kaymış yada tam açıklanmamıştı. Teşekkürler

Rootsuz custom recovery ile işlem yapılabilir. Konu hakkında çeşitli içerikleri sitemizden bulabilirsiniz. Sorularınız için ilgili konuya yorum atabilirsiniz. 

Root olmadan android sürüm yükseltme

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Rootsuz Android sürüm yükseltme

Arkadaşlar sitemizde ROM atma programı, ROM nasıl atılır, root nedir nasıl yapılır ve yazılım nasıl yüklenir gibi çok sayıda yazı bulunuyor. Bunları kaynak olarak kullanabilirsiniz. ROM atarken program zaten rootlamayı kendi yapıyor. Rootsuz olarakta özellikle orjinal yazılımı yüklemek isteyenler Odin ve benzer programları sitemizden ulaşacaklar.

Örnek yazımız https://www.andronova.net/android-haberleri/tek-bir-tiklama-ile-android-cihaziniza-custom-recovery-yukleyin-h3288.html

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir