Sahte Android Telefonu Kullanıp Kullanmadığınızı Öğrenin!

Andronova
Yazar Andronova

En başında teknoloji, sonrasında internet, akıllı telefonlar, akıllı saatler ve diğer akıllı cihazlar derken, onlara sahip olmak isteyen biz kullanıcılar, bunu en rahat ve kolay yoldan yapma isteğimize yenik düşerek, “akıllı” bazı kişilerin internetten bize gönderdiği telefon kutusundaki bir adet “hıyar”a sahip olabiliyoruz.

Teknoloji destek

Tabi bu işin uç örneklerinden de olsa, aslında durum bu kadar vahim. Malum günümüzde neredeyse tüm ürünlerin sahtesi mevcut ve bilhassa internetten aldığımız ve hatta görerek mağazadan dahi aldığımız telefonlar veya diğer ürünler sahte çıkabiliyor.

Telefonlar için performans testlerinden tanıdığımız AnTuTu, geliştirdiği AnTuTu Officer isimli yeni uygulama ile Android telefonunuzun sahte olup olmadığını öğrenmenizi sağlıyor.

antutu-officer-resim
Sahte Android Telefonu
antutu-officer-resim2
Sahte Telefon Kullanımı

Öncelikle AnTuTu Officer uygulamasını indirin ve sonrasında y.antutu.com adresindeki QR kodunu telefonunuzdan tarattığınız takdirde, uygulama cihazınızdaki seri numaralarından ve diğer bilgilerden, telefonunuzun sahte olup olmadığını kolaylıkla size söyleyebiliyor.

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir