Sahte Facebook Hesabını Şikayet Etmek Kapatmak

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Birisi benim adıma Facebook hesabı açmış şikayet etmek için ne yapmalıyım? Sahte Facebook hesabını şikayet etmek kapatmak. Facebook şikayet adresi var mı?

Teknoloji destek

Facebook hesabım yok ve biri beni taklit eden bir hesap açmış nasıl şikayet ederim? Taklit hesabı adıma açılan Facebook hesabını nasıl kapatabilirim? Sahte Facebook hesabını kapatmak silmek.

Aşağıda Facebook şikayet başvuru adresi bulunmaktadır. Başvuru formunda yer alan kısımları eksiksiz doldurunuz.

Sahte Facebook hesabını şikayet için hangi seçenekler bulunmaktadır. Biri mail adresimi kendi hesabında kullanıyor? Birileri işletmemin yada kuruluşun adına hesap açmışlar? Biri beni yada bir arkadaşımın adıyla bir Facebook hesabı açmış?

Facebook’ a başvuru için nüfus kimliğinizde yer alan adınız soyadınız, sizinle iletişime geçebilmemiz için e-posta adresiniz, sahte Facebook profilde yazan ad ve e-posta adresini belirtiniz. Göndereceğiniz kimlik bilgisinde adres ve kimlik numarası gibi özel bilgileri gizleyebilirsiniz.

Sahte Facebook hesabını şikayet etmek kapatmak

Sahte Facebook Hesabını Şikayet Etmek Kapatmak 2016

Sahte Facebook hesabı için şikayet başvuru adresi buradan.

Sizin adınızla bir Facebook hesabı açılmış ve bu hesapla dolandırıcılık yapılıyorsa, Facebook dışında savcılığa da başvuru yapmanız önerilir. Bir hesabınız en hızlı kapatılma yöntemlerinden biri de çok sayıda Facebook kullanıcısı tarafından kapatılmasını istediğiniz hesap için şikayette bulunmak. Bu şikayet için kapatılmasını istenen Facebook hesabına giderek şikayet et seçeneğinden yapılabilir. Yardım için teknoloji destek hattını arayabilirsiniz.

Facebookla ilgili diğer haberlerimize göz atmak ister misiniz? Facebook hesabını dondurmak veya silmek, Facebook şifremi unuttum şifre kurtarma ve Birisi mail adresimi kullanarak Facebook hesabı açmış

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir