SamMobile: Metal Kasalı Galaxy Alpha 4 Ağustos’ta Resmiyet Kazanacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un daha önce 13 Ağustos’ta açıklanacağı bildirilen yeni akıllı telefonu Galaxy Alpha’nın tanıtım tarihine ilişkin yeni bir bilgi SamMobile tarafından açıklandı. Samsung’a en yakın kaynaklardan biri olan ve aktardığı birçok bilgiyle bu noktada güvenirliğini ispatlamış olan SamMobile sitesine göre Samsung’un metal kasaya sahip Android işletim sistemli ilk telefonu Galaxy Alpha 4 Ağustos’ta resmen duyurulacak.

teknik destek

Yılın bu zamanlarında Samsung hayranları genellikle Galaxy Note serisinin yeni üyesini beklemeye koyulur. Ancak Samsung, Galaxy Note 4 öncesinde kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği yeni bir cihazı görücüye çıkaracak. Galaxy S5’in tanıtımından bu yana gündemde olan ve defalarca sızdırılan Galaxy Alpha teknik özelliklerinden ziyade metal çerçevesiyle gündeme geldi. Galaxy S ve Note serisine oranla daha premium bir tasarım ve malzeme kalitesi sunacak telefonda metal çerçevenin yanında arka bölümde polikarbonat malzeme kullanılacak.

Telefonun son olarak 4.8-inç büyüklüğünde ve HD çözünürlüklü ekrana sahip olduğu açıklandı. Parmak izi tarayıcısı, nabız ölçer ve 32GB depolama (artırılamayan) Galaxy Alpha için iddia edilen diğer özellikler. Telefonun işlemci, RAM, kamera ve pil detayları ise gizemini koruyor. SamMobile’ın iddia ettiği tarihi doğru ise Galaxy Alpha’ya ait tüm detayların ortaya çıkmasına sayılı günler kaldı diyebiliriz.

galaxy-alpha-1galaxy-alpha-4galaxy-alpha-5

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!