Samsung, 1.400’den Fazla Best Buy Mağazasında Satış İşlemi Gerçekleştirecek

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2012 yılı amiral gemisi modeli ile rekor satışlar elde eden Samsung, Galaxy S4 ile elde edilen satış rakamlarını bir adım daha ileri taşımak istiyor. Güney Koreli üreticinin önemli başarılar elde etmek istediği ülkelerden biri ise kuşkusuz Amerika. Ülke genelinde satışlar noktasında Apple’ın gerisinde kalan Samsung, özellikle Galaxy S4 ve kullanıcılara sunacağı diğer çözümlerle sıkı bir rekabet oluşturmayı hedefliyor. Bu bağlamda Amerika’nın en popüler perakende mağazalarından biri olan Best Buy ile resmi bir ortaklık girişimi başlatıldı.

Andronova

Samsung, 1.400’den fazla Best Buy mağazasında kullanıcıların hizmetine sunacağı mini mağazalarla hem yüksek satışlar hedefleyecek hem de müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayacak. Oluşturulacak stant ya da mini mağazalarda telefon, tablet, dizüstü bilgisayarlar, kamera ve bağlı aksesuarların satış işlemi yapılacak. Mağazalarda kullanıcıya özel Samsung uzmanları ise cihazlar hakkında detaylı bilgilendirme yapacak.

Satış işlemini yanı sıra “Akıllı Servis” bölümü ile tamir, cihaz aktive edilmesi, Samsung hesabı kurma, telefon kullanımı hakkında bilgilendirme, garanti kaydı, cihazlar arasında görüntü aktarımı ve satış sonrası destek noktasında yardım yapılacak. Güney Koreli üretici bu sayede hem kullanıcın kendi ürünlerine daha fazla odaklanmasını sağlayacak hem de beklentiler neticesinde oluşan satış rakamlarına ulaşmayı hedefleyecek.

kaynak: blog.GSMarena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın