Samsung, 11 Nisan’da Raflarda Olacak Gear 2, Gear Neo ve Gear Fit’in Fiyatını Açıkladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Teknoloji dünyasında her gün daha fazla yer edinen giyilebilir aksesuarların tanıtımına Dünya Mobil Kongresi’nde devam edildi. Etkinlik kapsamında en dikkat çeken tanıtımlar Samsung cephesinden geldi. Güney Koreli üretici geçtiğimiz yıl ağustos ayında başlattığı ilk akıllı saat tecrübesini Gear 2 ve Gear Neo ile daha ileri bir seviyeye taşırken, Gear Fit ise hem bir akıllı saat hem de fitness takip cihaz özellikleriyle dikkat çekti.

teknik destek

Samsung Tayvan’da düzenlediği etkinlik kapsamında 11 Nisan’da raflarda yer alacak takılabilir aksesuarların fiyatını açıkladı. Tizen işletim sistemiyle çalışan cihazlar içerisinde en iddialı özellikleri sahip olan Gear 2 299$’lık (665 lira)bir fiyata sahip olacak. Samsung, Galaxy Gear’den daha iddialı özellikleri bünyesinde barındıran Gear 2’yi Galaxy Gear ile aynı fiyattan satışa sundu. Özellikleri itibariyle Gear 2’nin gerisinde kalan Gear Neo ise 199$ etiket fiyatına sahip olacak. Ülkemiz para birini çevirdiğimizde 443 liralık bir fiyat karşımıza çıkıyor.

Eğimli ve dokunmatik Super AMOLED ekrana sahip ve aynı zamanda kişiselleştirilebilir ekran tasarımına sahip Gear Fit bileklik, fitness takip özellikleriyle Gear 2 ve Neo’dan ayrılıyor. Cep telefonuna gelen bildirimleri anlık görüntüleyen ve Tizen işletim sistemiyle çalışan Gear Fit içinse 199$’lık bir fiyat öngörüldü.

Samsung’un yeni nesil giyilebilir teknolojik cihazlarının Sony SmartWatch ya da diğer akıllı saatlerde olduğu gibi tüm Android cihazlarla uyumlu olmadığını hatırlatalım. Bu cihazlar Galaxy S5’in yanı sıra Galaxy Note 3, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy S4, Galaxy Tab Pro ve Galaxy Note Pro tabletlerle uyumlu çalışacak.

kaynak: blog.gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!