Samsung, Android 4.3’ü Test Etmeye Başladı!

blank

başlandığını geçtiğimiz haftalarda duyurmuştuk. Samsung içerisinden elde ettiği bilgilere göre Güney Koreli üretici nihayet Android 4.3’ü üst sınıf modellerinde test etmeye başladı. Test işlemlerinin başarılı geçmesi durumunda ise dağıtımın ilk olarak ekim ayı içerisinde Galaxy S4 için başlayacağı bildiriliyor.

teknik destek

Galaxy S4’ün Android 4.3’e kavuşmasıyla, işletim sisteminin en güncel sürümü bu defa satış rekorları kıran Galaxy S III için yayınlanacak. Samsung, Galaxy S III içinse dağıtım ekim sonu ya da kasımın ilk yarısında başlayacak.

Halizırda 30 milyon satış rakamına ulaşan ve büyük ekranlı telefonlar kategorisinde ulaşılması zor bir rekorun altına imza atan Galaxy Note II ise güncellemeye kasım sonu ya da aralık başında kavuşacak. Galaxy Note II, Android 4.3 güncellemesi ile Galaxy Note 3’te yer alan S-Pen özelliklerin büyük bir bölümüne kavuşacak. Ayrıca tüm modellerde TouchWiz arayüzünün en güncel işlevlerinin yer alması bekleniyor.

Üst sınıfta konumlandırılan modellerin yanı sıra Samsung, Galaxy Mega ailesi için de Android 4.3 güncellemesini test etmekle meşgul.

sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!