Samsung, Android 4.4.4 KitKat Güncellemesini Sürpriz Bir Telefon için Başlattı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung cephesinde Galaxy S5 ya da Galaxy Note 3 için Android 4.4.4 güncellemesi beklenirken, Güney Koreli üretici sürpriz bir şekilde çift SIM kart destekli Galaxy S III Neo için Android 4.4.4 KitKat güncellemesini başlattı. Nisan ayında Android 4.3 Jell Bean sürümüyle tanıtılan telefon için güncelleme dağıtımı Kies ve OTA üzerinden başlatıldı. Ülkemiz Galaxy S III Neo kullanıcılarının da yakın zamanda söz konusu güncellemeye kavuşması bekleniyor.

Samsung’un Android 4.4 güncellemesinde hangi yenilikleri dahil ettiğini artık biliyoruz. Bu yeniliklere bir kez daha değinecek olursak; genel performans artışı,  daha hızlı bir arayüz, beyaz durum çubuğu simgeleri, Hangouts’un mesaj uygulaması işlevi kazanması, pil iyileştirmeleri, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam ekran albüm kapağı ve yatay konumda daha iyi performans sergileyen klavye.

Saydığımız yeniliklere ek olarak Google’ın Android 4.4.4’te yer verdiği güvenlik ve hata düzeltmeleri de güncelleme kapsamına alınıyor.

Samsung’un tarafından gelen haberler, Güney Koreli üreticinin önümüzdeki günlerde (eylül ayı içerisinde) Galaxy S5 ve Note 3 için kapsamlı güncellemeler yayınlayacağı bilgisini veriyor.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!