Samsung ve Apple Satış Rakamları Açıklandı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung ve Apple Satış rakamları yayınlandı. En çok cep telefonu satışı yapan marka hangisi? En iyi cep telefonu hangisi? Hangi cep telefonu daha iyi? En iyi Samsung mu Apple mi? Size göre hangi marka daha iyi? Siz hangisini tercih ediyorsunuz?

Ad imageAd image

2015 Yılının ilk çeyrek rakamlarında akıllı cihaz satışlarında Apple 61.2 milyon satış rakamına ulaşırken, Samsung 82.4 milyon cihaz satışı yaptı. Bu yılın ilk çeyreğinde ise Apple, 51.2 milyon akıllı telefon satışı yaparken, Samsung ise 81.9 milyon satış yaparak, pazardaki büyük dilimi aldı.

Apple’ de yaşanan 10 milyonluk düşüş,  Apple’ ın tarihinde en büyük düşüşlerinden biri oldu. Apple kısa süre önce piyasaya çıkardığı iPhone SE ile istediği başarıyı yakalayamadı. iPhone SE ile ilgili iPhone SE Türkiye satışı başladı ve iPhone 5s ve iPhone SE karşılaştırması hangisini alsam haberimize bakabilirsiniz. Samsung tarafında ise yüzler gülüyor. Malum Samsung, çok çeşitte cep telefonu modeli çıkardığından satış rakamları iyi gidiyor.

Samsung Galaxy S7 ile büyük satış rakamına ulaşmayı bekliyor. Gerçekten güzel bir cihaz üretti. Galaxy S7 ve S7 Edge resmi olarak tanıtımı, Galaxy S7 Edge donanım inceleme ve dayanıklılık testi, Samsung Galaxy S7 ve LG G5 özellik karşılaştırması ve Galaxy S7 Edge suya dayanıklı? Galaxy S7 su geçirmez! haberimize göz atabilirsiniz. Galaxy S7 bana göre şuan en iyi telefon modellerinden biri tabi Türkiye fiyatı’ da iyi olsa yemede yanında yat misali olacak. Bakalım iPhone’ un yeni modeli liderlik koltuğunu alacak mı!

Samsung ve Apple Satış Rakamları

samsung ve apple satış rakamları

Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir