Samsung, Atılan Her Apple Tweet’i İçin Armut Satın Alacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dün iPhone 6’yı tanıtan Apple, sosyal medyanın gündeminde büyük yer tutuyor. Bununla ilgili olarak Samsung’un Belçika operasyonu yaptığı açıklama ile oldukça şaşkınlık yarattı.

Andronova

Açıklamaya göre Samsung, Apple lansmanı sırasında atılan Apple ile ilgili her Tweet için Belçikalı yetiştiricilerden Tweet başına bir armut satın alacak. Rusya’nın Belçika’dan Armut ithalatını sınırlandırması üzerine başlatılan kampanyada satın alınan armutlar, Brüksel Kuzey Tren istasyonunda halka ikram edilecek.

Bunun bir yardım kampanyası olduğunu vurgulayan Samsung, böylece ciddi anlamda zarar eden Belçikalı çiftçilere destek vermiş olacak. Kampanyaya destek vermek için #aPearForAnApple hastagını kullanmak gerekli kılınmış. Apple’ın popülerliği göz önüne alındığında Samsung’un oldukça fazla armut satın alması gerecek gibi görünüyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.