Samsung Bu Yıl 45 Milyon Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Satacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefon pazarının lideri konumunda olan ve Android telefon üreticileri arasında Apple ile dişe diş rekabet gücüne sahip en büyük üretici olan Samsung, bu yıl sunduğu yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modeliyle yakaladığı başarıdan oldukça memnun.

Andronova

Deutsche Bank‘ın yayınladığı rapora göre, Samsung bu yıl içinde en az 45 milyon adet Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinin satışını gerçekleştirecek.

Önceki modellerden farklı olarak, Samsung bu yıl amiral gemilerinde cam ve metal gövde kullanmayı tercih etmiş ve amiral gemisinin normal versiyonu haricinde, bir de her iki tarafı da kavisli olan S6 Edge versiyonunu duyurmuştu.

galaxy-s6

Görünüşe göre yapılan bu değişiklikler işe yaradı ve Samsung 2014 yılında yaşadığı ciddi finansal düşüşün ardından tekrar yükselişe geçmeye başladı.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın