Samsung Çok Yakında Düşük Bütçeli Android Tablet’lerini Duyuracak!

Her ne kadar CES 2015’te beklentilere yönelik duyurular yapmasa da, son günlerin popüler firmalarından Samsung, görünüşe göre kısa süre içinde bütçe dostu yeni Android Tablet’lerini duyuracak.

teknik destek

Kodadı “Proje Goya” olan düşük bütçeli Android Tablet’ler SM-T116 ve SM-T113 model numarasıyla gelecek. Model numarasından cihazın detaylarının anlaşılmasının imkanı olmadığı için, Samsung’un bu yeni tabletlerini bir nevi Galaxy Tab 3 Lite olarak düşünebilirsiniz. Samsung bu tabletleriyle giriş seviyesi tablet pazarına yöneldiğini gösteriyor.

Haberi veren kaynaktan edinilen bilgiye göre bu tabletler Samsung’un Galaxy Grand Max ve Galaxy J1’iyle benzer özelliklere sahip olacakmış. SM-T113 model numaralı ürünün fiyatının ise 549$ olağı söyleniyor, ancak bu henüz onaylanmadı.

Bu fiyatla giriş seviyesi tablet pazarından çok uzakta olacağı kesin olan Samsung’un, diğer ürünü olan SM-T116 model numaralı ürününün ise, 7 inç ekran, Android 4.4 KitKat, 1.2GHz quad-core Spreatrum SC8830 işlemci ve 1GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor.

Sizce Samsung eğer söylenen doğruysa bu fiyatla gerçekten de giriş seviyeli tablet pazarına “giriş” yapmış olacak mı?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir