Samsung çoklu şarj kablosunu duyurdu.

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung çoklu şarj kablosu: Birden fazla Samsung cihazınızı aynı anda şarj etmek ister misiniz? Samsung, çok yakında şarjlı USB kablosunu yayınlamaya hazırlanıyor. Bu gibi sorunlarınız varsa bu kablo tam da size göre olacak.

Andronova

Samsung tarafından tasarlanan çok sarjlı USB kablosu, tek bir güç kaynağından aynı anda üç telefonu şarj etme özelliğine sahip olacak. Tek boyutlu USB’den gelen güç daha sonra micro-USB kablosu sayesinden üç bölüme ayrılacak ve bu sayede diğer telefonlarınızı da şarj edebilme imkanınız olacaktır.

Bu harika USB şarj aleti tek çıkış powerbank sayesinde kalabalık ortamda arkadaşlarınızın da telefonları şarj edebileceksiniz. Samsung’un çok şarj kablosu yakında webstore’de yayınlanmaya başlayacak. Bu kablonun satış fiyatı olarak kesin bilgi yok ancak 39,99$ olması bekleniyor.

Samsung çoklu şarj kablosu

samsung_multicharger_devices

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.