Samsung destek hattı iletişim

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung destek hattı Türkiye numarası satır aralarında bulacaksınız ama kullandığınız cihaza hangi firmanın destek vereceğini bilmeniz gerekiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung şirketinin Türkiye’ de müşteri hizmetleri ve şikayet için telefon numarası olarak genel bir bilgi yer alıyor. Aradığınızda sesli yanıttan hangi ürün için destek alacağınızı seçmeniz gerekiyor. Ulaştığınız teknik bir personel olmadığını şimdiden belirtmek istiyoruz.

Smart TV, LED televizyon, cep telefonu ve diğer ürünlerle alakalı yerinde ve uzaktan destek hizmetinin olduğunu söyleyelim. internet bağlantısı olan tüm cihazlar için uzak bağlantı desteği bulunmakta ve bunu da ücretsiz yapmakta.

Görüşme mesai saatlerine dikkat ediniz ve yerinde hizmette duruma göre servis ücretini talep edebilirler.

Yardım istemeden önce;

  • Ürünün kapat aç yapıldığından emin olalım. Gerekirse fişinden çıkarıp biraz bekletiniz.
  • Fabrika sıfırlamasının olduğu ürünlerde bu seçeneğin iş gördüğü bilinir.
  • Yazılım yüklemelerinde usb desteği olan modellerin versiyonlarını resmi desteği verilen sitenden veya çağrı merkezinden talep edebilirsiniz. Çok eskiyse internetten virüs kontrolünü yaparak kullanınız.

Samsung destek hattı iletişim

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung müşteri hizmetleri

Samsung destek uzmanının sorunsuz televizyona bağlantı yapabilmesi için sorunsuz hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Destek hattını aradığınızda internet bağlantısını meşgul edecek işlemlerden uzak durunuz. Bağlantı kullanılmaması daha hızlı bir şekilde işlem yapılmasını sağlar. 

Samsung destek hattını aradığınızda Samsung müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili uzman bölüme sizi aktaracaktır. Televizyonunuza uzak bağlantı yapmadan önce isterseniz telefonda sormak istediğiniz soruları sorduktan sonra uzak bağlantı işlemini yapabilirsiniz. Yapılacak uzaktan bağlantı, televizyon ve Samsung sunucusu arasında güvenli bir şekilde yapılmakta. Yapılan işlemler ve bilgiler Samsung sunucusunda güvenli şekilde depolanır. 

Uzak bağlantı için verilen izin daha sonra bağlanılmasına izin vermez. Her uzak bağlantı tek seferlik bağlantıdan ibarettir. Bağlantı kesildiğinde siz Samsung müşteri hizmetlerinden tekrar bağlantı talep etmediğiniz sürece bağlantı yapılamamaktadır. 

Destek uzmanı, bağlantı yaptığında televizyondan gelen görüntü sinyallerini görebilmektedir. Destek uzmanının izleyeceği adımlarla televizyondaki sorunun yaklaşık nedenini tespit edebilecek. Görüleceğiniz numara 4447711.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2021, 22:08

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak