Samsung Exynos 7420 İşlemci İle Uygulamaların Yüklenmesini Beklemeyeceksiniz! [Video]

Samsung Exynos 7420 İşlemci İle Uygulamaların Yüklenmesini Beklemeyeceksiniz! [Video]
müşteri hizmetleri
Samsung'un Qualcomm'a karşı rakip olarak geliştirdiği, "iPhone killer" olarak görülen yeni Galaxy S6'da kullanılacak Exynos 7420 işlemcisine ait yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Samsung yeni yayınladığı tanıtım videosunda, artık uygulamaların açılması için beklemeyeceğimizi iddia ediyor. Yapılan performans testlerinde en iyi puanları alan Exynos 7420, 14nm teknolojisiyle geliştirildi ve sekiz çekirkeğe sahip. Bunun yanı sıra Mali-T760 grafik yongasını da barındıran yeni Exynos 7420 işlemcisi bir önceki Exynos işlemcilere göre çok dha fazla performans sağlamanın yanı sıra, %30 ile %35 oranında daha az enerji kullanıyor. Samsung'un Galaxy S6 serisinde de kullanacağı, akıllı telefon deneyimini çok farklı bir yere getirecek olan yeni Exynos 7420 işlemcisinin, uygulamalardaki başarısını ve artık uygulamaların yüklenmesini beklemeyeceğimizi anlatan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

Note 4 le her işimi görüyorum e posta yazıp alıyorum günlük görüşmelerim mesajlar sosyal siteler birde benim küçüklük en az 1 saat gta oyunu oynuyor nagivasyon kullanımı vakit bulduğumda andronova ve google+ gibi sitelere yorumları okuyup bazen cevap veriyorum aracıma binince bleutocht sürekli açı tüm bunlar mobil internet ile oluyor biliyorsunuz mobil internette hem pil çabuk tükenir hem telefon ısınır bunu s3 te yaşadım note4 bir adım daha önde lollipop la güncellenirse daha iyi olacağından eminim akşamları halen %30 sarjım kalıyor normal kullansam 2 gün yeter bir gün yeymiyor diyen arkadaşları anlayamıyorum telefon sürekli açık olmalı iki pil zor yetsin pil tam tükenmeli zamansız sajlarda bataryanın ömrünü kısaltıyor

Ugur Can
Ugur Can - 6 yıl Önce

Çok saçma bir haber!...

mahmut
mahmut - 6 yıl Önce

video gif gibi 50 defa dönüyor

Нурлан Мухтаров
Нурлан Мухтаров - 6 yıl Önce

Video nerde lan

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

Ya arkadaş her cıkan işlemcide %30 batarya performansı deniliyor hala her telefon günü zor cıkarıyor ne şacma bir yatırım veya kelime işlemciler hızlı anladık da batarya her telefonda tırttttttttt.

Can
Can - 6 yıl Önce

Buna inanan varmı acaba?