Samsung Galaxy A8 Tüm Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung‘un orta seviye akıllı telefon serisinin son üyesi olan Samsung Galaxy A8 modelinin henüz resmi olarak tanıtılmamış olmasına rağmen, sızdırılan broşür görüntüsünde tüm özellikleri belli oldu.

Sponsorlu reklam

Broşür üzerinde yer alan bilgilere göre Galaxy A8 (SM-A800S) modeli 5.7 inç 1080p Super AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Snapdragon 615 çipseti, 2GB RAM, microSD kart desteğiyle 32GB dahili hafıza ve 3050 mAh batarya ile gelecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Belli olan diğer özellikler arasında, 16MP f/1.9 ve gerçek zamanlı HDR desteği bulunan kamera ve 5MP ön kamera bulunuyor.

Sponsorlu reklam

Android 5.1.1 Lollipop sürümüyle gelecek olan Galaxy A8 modelinin henüz ne zaman geleceği ve hangi fiyatlara sahip olacağı sızdırılan broşürde yer almıyor. Aşağıda Galaxy A8 için hazırlanmış broşürü görebilirsiniz.

samsung-galaxy-a8-brosur

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak