Samsung, Galaxy Ace 3’ü Resmen Açıkladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Güney Koreli üretici Samsung bugün orta sınıf için ideal bir akıllı telefon duyurusu daha yaptı. Önümüzdeki ay satışa sunulması beklenen telefon, Galaxy Ace serisinde sağlanan başarıyı bir adım daha iler götürme hedefinde. Şirketten yapılan açıklamaya göre Galaxy Ace 3 3G ve LTE olmak üzere iki farklı versiyona sahip olacak. LTE desteği barındıran model, LG’nin bütçe dostu fiyatlı ve LTE destekli F serisine karşı bir hamle olarak değerlendirilebilir.

Andronova

Telefonda yer alan teknik detayları aktaracak olursak; 4-inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüklü TFT ekran, 5MP çözünürlüklü arka ve VGA ön kamera, 4GB dahili depolama birimi, microSD kart desteği, 1GB RAM, 1.500mAh kapasiteli batarya, Android 4.2.2, TouchWiz Nature UX 2.0 ve 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci. İşlemciye dair detaylar henüz netlik kazanmazken, LTE destekli versiyonun teknik özellikler noktasında farlılıklar sunduğu görülüyor.

Daha iyi özelliklere sahip LTE versiyonlu Galaxy Ace 3’te 1.2GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 8GB dahili depolama birimi ve 1.800mAh kapasiteli batarya yer almakta.

Yazılım cephesinde ise Samsung’un zengin seçenekler sunduğunu görüyoruz. Kimi ilk defa Galaxy S4’te yer alan Sound & Shot, Best Photo, Buddy Photo, S Translator, S Travel, Smart Stay, S Voice ve Kolay Mod, Galaxy Ace 3’te yer alan yazılım detaylarının başında geliyor. 26 Haziran’da Londra’da düzenlenecek Samsung Premiere 2013 etkinliğinde basın karşısına çıkması beklenen telefonun temmuz ayında raflardaki yerini alması bekleniyor. Fiyatlandırma noktasında herhangi bir açıklama yapılmadı.

media 16854

kaynak: AndroidOS

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın